A-
A+
Опубліковано 05 червня 2018 року, 15:30

За рік кількість об’єднаних громад в області збільшилась майже вдвічі

Опорні школи, власні ЦНАПи, амбулаторії. За рік кількість об’єднаних громад в області збільшилась майже вдвічі. Про їх успіхи говорили у Дніпропетровському Центрі місцевого самоврядування. Він працює та допомагає територіям вже рік.

Центр проводить навчальні семінари для громад. Консультує тих, хто лише вирішив об’єднатися, допомагає тим, хто це вже зробив.

«Ми об’єдналися у громаду півтора роки тому. Як у новачків, виникали питання щодо землі, наповнення бюджетів, роботи з депутатами. Та Центр місцевого самоврядування допоміг, – розповів голова Чкалівської об’єднаної тергромади Олександр Чернов. – Нині вже маємо серйозні плани. Наприклад, будівництво найбільшої в Європі сонячної електростанції, розвиток туризму. Колись на території нашої громади знаходився найвеличніший в історії курган – Чортомлик».

Загалом об’єднані громади області вже мають понад 30 стратегій розвитку, а до кінця року їх кількість зросте до 45, зазначила директор Дніпропетровського Центру місцевого самоврядування Олена Тертишна.

«Коли відкривали наш Центр, в області було 34 громади. Сьогодні їх вже 61 – і це головний результат нашої роботи, – зазначила директор Дніпропетровського Центру місцевого самоврядування. – Громади стають більш обізнаними, спроможними. Нині у 10 з них вже є власні Центри надання адмінпослуг, у 8 – Центри первинної медико-санітарної допомоги».

У громадах області – найбільше в країні опорних шкіл – 19, додала Олена Тертишна.

Дніпропетровському Центру місцевого самоврядування – рік

 Вітання

Представники об’єднаних громад області

… підводять підсумки спільної з Центром роботи

Про зроблене

… та плани на майбутнє

 … говорили у дружньому колі

 Здобутки

… та нові проекти

Чкалівська громада працюватиме над розвитком енергоефективності та туризму

Завантажуємо ще