A-
A+
Опубліковано 23 листопада 2018 року, 10:30

Уже в 14 ЦНАПах Дніпропетровщини можна отримати біометричні паспорти – Валентин Резніченко

Ще два ЦНАПи Дніпропетровщини тепер видають біометричні паспорти у формі ID-картки та для виїзду за кордон – у Кривому Розі й Новоолександрівській ОТГ. Загалом такі послуги можна отримати вже у 14 Центрах області. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

 «Адмінпослуги – нової якості. Вони доступні й максимально наближені до людей. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині працюють понад півсотні ЦНАПів. У 14-ти з них можна оформити біометричні паспорти», – зауважив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Сьогодні «біометрику» оформлюють у ЦНАПах Дніпра, Кривого Рогу,  Кам’янського, Нікополя, села Олександропіль Солонянського району, а також Апостолівської, Слобожанської та Новоолександрівської ОТГ.

У Центрах працюють робочі станції, у складі яких комп’ютери, принтер, фотокамера, сканер відбитків пальців, планшет для електронного підпису.

Видача закордонного паспорту не залежить від місця прописки. Паспорт у вигляді ІD-картки вперше видається у 14 років і за місцем проживання.

Аналогічні адмінпослуги невдовзі стануть доступними у ЦНАПах Зеленодольської й Межівської об’єднаних громад та в Центрі при Дніпровській РДА.

Наразі Дніпропетровщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти.

У регіоні 57 ЦНАПів та їхніх філій – це найбільше в Україні.

Завантажуємо ще