A-
A+
Опубліковано 12 березня 2019 року, 10:30

У новозбудованому спорткомплексі Слобожанського провели вже 16 обласних та всеукраїнських змагань – Валентин Резніченко

16 всеукраїнських та обласних змагань – саме стільки відбулося у сучасному спорткомплексі Слобожанського. Його побудувала Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

 «Маємо створювати гідні умови для підготовки українських спортсменів. На цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині будуємо сучасні спортивні майданчики, басейни, стадіони, футбольні поля. Один із наймасштабніших проектів – зведений «з нуля» спорткомплекс у Слобожанській громаді», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Майже за три місяці у спорткомплексі провели 16 змагань різного рівня. Першим приймали обласний дитячий турнір із футзалу. Тоді удар по м’ячу зробив навіть Президент Петро Порошенко.

У лютому в спорткомплексі відбулася першість України з бальних танців. На паркет вийшли понад 300 танцюристів із різних куточків країни.

«Пройшли й обласні турніри з карате та футзалу. Незабаром  у спорткомплексі зустрінуться гімнасти Дніпропетровщини та кікбоксери з усієї України. Раніше про проведення змагань такого рівня у Слобожанському не могли й мріяти. Із появою спорткомплексу все стало можливим», – розказав директор Слобожанського комунального закладу «Спорт для всіх» Володимир Дейнеко.

Сучасний спорткомплекс відкрили наприкінці 2018 року. Триповерхову будівлю звели на місці пустиря. Більшу частину першого поверху займає просторий спортзал. Його «родзинка» – амортизуючий паркет, що мінімізує травмування.

Такий спорткомплекс має Слобожанська об’єднана громада

Його відкрили наприкінці 2018 року

Першим приймали обласний дитячий турнір із футзалу

Тоді удар по м’ячу зробив навіть Президент Петро Порошенко

Більшу частину першого поверху займає просторий спортзал

На другому поверсі комплексу – тренажерна зала з обладнанням преміум-класу

Поверхом вище – більярдна та кімнати відпочинку для спортсменів із інших регіонів

Завантажуємо ще