A-
A+
Опубліковано 06 березня 2019 року, 12:30

Ще десяти об’єднаним громадам і одному місту Дніпропетровщини  європейці допоможуть створити належні ЦНАПи

Десять об’єднаних громад і одне місто Дніпропетровської області отримали шанс на допомогу у створенні належних ЦНАПів. Вони перемогли у третьому раунді Програми «U-LEAD з Європою». Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА. 

«Наближатимуть якісні адмінпослуги до людей місто Першотравенськ, а також Вербківська, Гречаноподівська, Личківська, Маломихайлівська, Межиріцька, Перещепинська, Піщанська, Роздорська, Софіївська та Червоногригорівська ОТГ. До кожної громади завітають фахівці, проаналізують її спроможність та оцінять реальні потреби щодо осучаснення чи створення ЦНАПів», – розказали в департаменті. 

Протягом березня-червня 2019 року складуть техзавдання, у якому пропишуть і зобов’язання обох сторін.

Громади можуть розраховувати на консультаційну допомогу, тренінги, нові меблі, офісну техніку, програмне забезпечення.

Додаткова інформація – тут.

На участь у третьому раунді Програми органи місцевого самоврядування подали 327 заявок з 22 областей. Комісія, до якої увійшли експерти, представники Мінрегіону та Мінекономрозвитку, відібрала 151.

У громад, які не стали переможцями, є ще один шанс – четвертий раунд.  Початок відбору – 15 квітня 2019 року.

Програма розрахована до 2020 року. За цей час підтримку отримають до 600 Центрів надання адмінпослуг України. Бюджет проекту – майже 30 млн євро.

Долучитися до конкурсу можуть села, селища та міста з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч.

На Дніпропетровщині переможцями першого раунду конкурсу стали місто Покров, а також Васильківська, Межівська, Покровська, Солонянська, Томаківська й Царичанська ОТГ.

У другому – перемогли Божедарівська, Верхньодніпровська, Грушівська, Девладівська, Зайцівська, Миколаївська та Саксаганська об’єднані громади, а також місто Марганець.

Програма «U-LEAD з Європою», яку фінансують країни ЄС, підтримує реформу децентралізації в Україні й надає регіонам міжнародну технічну допомогу.

Завантажуємо ще