A-
A+
Опубліковано 10 жовтня 2018 року, 16:30

Ще дев’ять громад Дніпропетровщини претендують на європейську допомогу у створенні ЦНАПів

Божедарівська, Верхньодніпровська, Грушівська, Девладівська, Жовтоводська, Зайцівська, Миколаївська та Саксаганська об’єднані громади, а також місто Марганець виграли другий раунд конкурсу «U-LEAD з Європою» і тепер претендують на допомогу з модернізації чи створенні ЦНАПів.

 До кожної громади завітають фахівці й оцінять реальні потреби щодо осучаснення та створення ЦНАПів. Види допомоги та її обсяги визначатимуть спільно з ОТГ та містами. Далі – протягом жовтня-грудня 2018 року складуть детальне технічне завдання із зобов’язаннями.

За програмою, громади можуть розраховувати на консультаційну допомогу, тренінги, нові меблі, офісну техніку, програмне забезпечення.

Додаткова інформація – тут.

Загалом у другому раунді за Програмою «U-LEAD з Європою» органи місцевого самоврядування України подали 157 заявок. Комісія, до якої увійшли експерти, представники Мінрегіону та Мінекономрозвитку, відібрала 118.

Програма, у якій чотири раунди, розрахована до 2020 року. За цей час підтримку отримають до 600 Центрів надання адмінпослуг України. Бюджет проекту – майже 30 млн євро.

Долучитися до конкурсу можуть села, селища та міста з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч.

Програма «U-LEAD з Європою», яку фінансують країни ЄС, підтримує реформу децентралізації в Україні й надає регіонам міжнародну технічну допомогу.

На Дніпропетровщині переможцями першого раунду конкурсу стали місто Покров, а також Васильківська, Межівська, Першотравенська, Покровська, Солонянська, Томаківська й Царичанська ОТГ.

Завантажуємо ще