A-
A+
Опубліковано 18 грудня 2018 року, 10:30

Капітально відремонтували дорогу на в’їзді у селище Сад Синельниківського району – Валентин Резніченко

На Дніпропетровщині приводять до ладу і траси національного значення, і дороги між населеними пунктами, і сільські вулиці. Не натішаться новому якісному покриттю і мешканці селища Сад Синельниківського району. Раніше на в’їзді до населеного пункту асфальту взагалі не було. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 «Мешканці Дніпропетровщини мають пересуватися якісними автошляхами – таке завдання Президента України Петра Порошенка. В області капітально ремонтуються траси, дороги між населеними пунктами, сільські вулиці. За рахунок обласного, міського бюджетів та дорожнього фонду. З відновленням «артерій» відроджується інфраструктура села, а отже, розвивається і регіон у цілому», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Дорога на в’їзді у селище Сад, що поблизу Іларіонового, раніше була розбита. Жодного «клаптику» асфальту – лише щебінь.

Автошляхом щодня їздить шкільний автобус – підвозить учнів до місцевої опорної школи та назад додому. Діти згадують про суцільні ями та вибоїни на звивистій дорозі. Нині, після капремонту, рівним покриттям діставатися на навчання – саме задоволення.

«Дуже зручно тепер, не підстрибуємо вже під час поїздки, – поділилася школярка Юлія Стороженко. – І влітку можна буде на велосипеді досхочу покататися».

 «До хорошого швидко звикаєш. Ми вже й забули, якою була тут дорога. Точніше, її не було – поки доїдеш, відіб’єш усе, що тільки можна, – сказав водій шкільного автобусу Борис Нестеренко. – Дуже дякуємо тому, хто зробив таку чудову дорогу».

 Якісному асфальту зраділи й інші мешканці селища, особливо – власники авто.

«Асфальтом, звісно, краще їздити, аніж ямами. І зручно, і безпечно», – підкреслив місцевий Павло Осипов. 

Гарантія на відремонтовану дорогу – п’ять років.


Капітально відремонтували дорогу на в’їзді у селище Сад Синельниківського району

Раніше там асфальту взагалі не було

Дорогою їздить шкільний автобус

Борис Нестеренко: «Дуже дякуємо тому, хто зробив таку чудову дорогу»

Якісному асфальту зраділи мешканці селища

«Асфальтом, звісно, краще їздити, аніж ямами», – Павло Осипов

Гарантія на відремонтовану дорогу – п’ять років

Завантажуємо ще