Опубліковано 18 грудня 2018 року, 09:30

Сучасні амбулаторії будуються у селах Дніпропетровщини – Валентин Резніченко

У Лобойківці Петриківського району «з нуля» зводять амбулаторію. Таке будівництво в селі – вперше за понад 30 років. Підрядники вже облаштували фундамент, нині монтують металевий каркас. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.   

«Доступ до якісної медицини для всіх мешканців Дніпропетровщини - завдання Президента України Петра Порошенка. У 2018-му в області розпочато будівництво  сучасних амбулаторій «з нуля». Одна з них – у Лобойцівці Петриківського району», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.    

Підрядники вже облаштували фундамент, почали монтувати металеві конструкції і проводити комунікації.

«Будівля амбулаторії в Лобойківці давно застаріла. Радіємо, що у нашому селі втілюють такий сучасний проект. З нетерпінням чекаємо на відкриття медзакладу», – зазначив голова Лобойківської сільської ради Вадим Мужний. 

 «Амбулаторія,  в якій зараз приймаємо людей, відкрита у 1989 році. Вона -  на краю села, діставатися не зручно. Дуже раді, що нині будують новий медзаклад», – сказала завідуюча Лобойківською амбулаторією Надія Рева. 

  Амбулаторія обслуговуватиме майже 3,5 тис. місцевих. Після завершення робіт там встановлять сучасне обладнання, в тому числі і для телемедицини.

 Загалом в Україні планують звести 513 таких амбулаторій, 18 з них – на Дніпропетровщині.

 Роботи – за рахунок субвенції із держбюджету на розвиток сільської медицини.

У Лобойківці «з нуля» зводять амбулаторію

 Підрядники вже облаштували фундамент, нині монтують металевий каркас

Таке будівництво в селі – вперше за понад 30 років

 Вадим Мужний: «Будівля амбулаторії в Лобойківці давно застаріла. Радіємо, що у нашому селі втілюють такий сучасний проект. З нетерпінням чекаємо на відкриття медзакладу»

 Амбулаторія обслуговуватиме майже 3,5 тис. місцевих

 Надія Рева: «Амбулаторія,  в якій зараз приймаємо людей, відкрита у 1989 році. Дуже раді, що нині будують новий медзаклад»

Після завершення робіт там встановлять сучасне обладнання

Загалом в Україні планують звести 513 таких амбулаторій, 18 – на Дніпропетровщині

Роботи – за рахунок субвенції із держбюджету на розвиток сільської медицини 

Завантажуємо ще