A-
A+
Опубліковано 30 січня 2019 року, 10:30

Дніпропетровщина утримує всеукраїнське лідерство за кількістю Центрів надання адмінпослуг – Геннадій Зубко

Дніпропетровщина утримує всеукраїнське лідерство за кількістю Центрів надання адмінпослуг. Наразі їх – уже 58. Вони працюють за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу». Нову якість адміністративних послуг люди відчувають завдяки децентралізації, наголосив Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко в ході прес-конференції у столиці. 

«Я називаю ЦНАПи обличчям влади. Вони розривають бюрократичний ланцюг між чиновником і громадянином. Причому в Центрі можна отримати не просто якісний сервіс. Торік місцеві бюджети отримали за рахунок адміністративних послуг 3,4 млрд грн. Це величезний додатковий дохід», – підкреслив Геннадій Зубко.

Нині в Україні 775 Центрів надання адмінпослуг. Найбільше їх створено у Дніпропетровській області. 58-й Центр відкрився у Могилівській ОТГ

«Адміністративні послуги максимально наближаємо до людей. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Прагнемо, аби всі необхідні сервіси мешканці могли отримати в одному місці і без зайвого клопоту. Наразі на Дніпропетровщині 23 ЦНАПи та їхні філії працюють у містах, 22 – у районах, 11 – в об’єднаних громадах, 2 – в селах», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Найближчим часом сучасний ЦНАП запрацює в центрі Томаківської ОТГ.  

У 2018-му ЦНАПи Дніпропетровщини надали більше мільйона адмінпослуг та стільки ж консультацій.

Розвивати «ЦНАПівський рух» в Україні допомагають і європейці. Зокрема, до 2020 року за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у регіонах буде створено та модернізовано до 600 ЦНАПів.

На Дніпропетровщині найбільше в Україні ЦНАПів, наголосив Геннадій Зубко...

 під час прес-конференції у Києві.

 Наразі їх в області 58.

Тут надають до 200 адмінпослуг.

Одна із затребуваних – оформлення біометричного паспорту.

Послугу прямо вдома надасть мобільний ЦНАП.

Завантажуємо ще