Опубліковано 13 листопада 2018 року, 10:30

У 2018 році вже відремонтували 23 дороги у Дніпровському районі – Валентин Резніченко

 Якісний асфальт та п’ятирічна гарантія. На Дніпропетровщині триває капітальний ремонт доріг. У 2018-му у Дніпровському районі оновили 23 вулиці. Роботи – обласним коштом. Про це повід омив очільник регіону Валентин Резніченко. 

 «Оновлюємо автошляхи Дніпропетровщини - це завдання Президента України Петра Порошенка. За три роки капітально відремонтували в області майже 500 доріг. У 2018-му вже готові – ще понад 120», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

 В Олександрівці Дніпровського району цьогоріч оновили дві вулиці. З якісним покриттям – Сонячна та Озерна. Вони – у самому центрі села.   

 «Дуже добре, що вулиці відремонтували капітально. Таке – вперше в історії. Ці дороги важливі для місцевих жителів. Вони ведуть до школи, сільської ради та будинку культури», – сказав голова сільської ради Павло Прокоф’єв.   

 Асфальт на автошляхах проклали обласним коштом. Гарантія на роботи – 5 років. Недоліки підрядники виправлятимуть за власний рахунок. 

 «Онук вже прохає придбати ролики. Адже їздити тут дуже гарно», – сміється мешканець Сонячної Володимир Кузьмич.

 «Контраст великий, звісно. Я все життя живу і працюю в Олександрівці. Таких гарних доріг ніколи не було. Всі мешканці тепер задоволені», – зазначила мешканка Олександрівки Галина Барильченко.

 Загалом у 2018 році у Дніпровському районі капітально відремонтували вже 23 дороги.  

Дніпропетровська облдержадміністрація у 2018 році вже оновила 23 дороги у Дніпровському районі

 Якісне покриття  і в Олександрівці

Павло Прокоф’єв: «Дуже добре, що вулиці відремонтували капітально. Таке – вперше в історії»

 Асфальт уклали обласним коштом

Володимир Кузьмич: «Онук вже прохає придбати ролики. Адже їздити тут дуже гарно»

Гарантія на роботи – 5 років

Галина Барильченко: «Контраст великий, звісно. Я все життя живу і працюю в Олександрівці. Таких гарних доріг ніколи не було. Всі мешканці тепер задоволені»

Загалом на Дніпропетровщині цьогоріч вже оновили понад 120 доріг

Завантажуємо ще