Опубліковано 26 листопада 2018 року, 11:30

У 2018-му в Софіївському районі капітально відремонтували шість доріг – Валентин Резніченко

У 2018 році в Софіївському районі капітально відремонтували шість доріг. З новим покриттям вулиці в Софіївці, Вакуловому, Миколаївці, Девладовому й Водяному. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Президент України Петро Порошенко акцентує на якісному оновленні доріг. Передусім це стосується шляхів всередині населених пунктів. Цьогоріч на капремонт доріг із облбюджету виділили рекордну суму – близько 1 млрд грн. Головна вимога до виконавців робіт – якість», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

У Софіївському районі цьогоріч з новим покриттям шість доріг. Одна з них – у селищі Девладове. Вулиця Привокзальна, яка проходить через весь населений пункт,  не знала якісного асфальту майже шість десятків років. По глибоких вибоїнах навіть відмовлялися їздити водії маршруток.

«Проробила все життя у школі. Змушені були ходити до закладу розбитою дорогою. Вибоїни надзвичайно глибокі, до 60 см, – розказала місцева мешканка Валентина Поліщук. – Сьогодні дорога в прекрасному стані. Пересуватися нею – одне задоволення». 

На цій вулиці – школа, амбулаторія, сільрада, аптека, по ній можна дістатися до торгівельного центру.

У селі Водяне відремонтована вулиця Гончарова, на якій розташовані ФАП та місцева школа.

«Найбільшою проблемою були ями. Такі, що ні пройти, ні проїхати. Максимум, на який ремонт ми могли розраховувати, – засипка щебнем і шлаком. Зараз дорогу не впізнати. Ми всі в захваті», – поділився місцевий мешканець Володимир Ратушний.  

«Ось такі результати має сучасна реформа децентралізації. Коли більше повноважень і ресурсів  передають сюди, у села, у глибинку. Перепало й нам у вигляді цієї дороги. Сьогодні вона в задовільному стані. Мешканці задоволені», – подякувала голова Девладівської громади Олена Неліпа. 

Крім того, уже оцінили якість покриття мешканці вулиць Південна та Незалежності в Софіївці. Також відремонтовані вулиці Героїв АТО у Вакуловому та Комарова – у Миколаївці.

Загалом у 2018-му на Дніпропетровщині оновили 130 доріг.

З новим покриттям дорога в Девладовому.

Це вулиця Привокзальна.

Раніше навіть маршрутники відмовлялися не їздити: була така розбита.

Наразі дорогу не впізнати.

«Проробила все життя у школі. Змушені були ходити до закладу розбитою дорогою. Вибоїни надзвичайно глибокі, до 60 см, – розказала Валентина Поліщук. – Сьогодні дорога в прекрасному стані. Пересуватися нею – одне задоволення».

На цій вулиці – амбулаторія....

...сільрада.

Підрядники дають на покриття п'ятирічну гарантію.

Відремонтована вулиця і в селі Водяне.

Вона має соціальне значення для села.

«Найбільшою проблемою були ями. Такі, що ні пройти, ні проїхати. Максимум, на який ремонт ми могли розраховувати, – засипка щебнем і шлаком. Зараз дорогу не впізнати. Ми всі в захваті», – поділився Володимир Ратушний.

У 2018-му в Софіївському районі капітально відремонтували шість доріг.

Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині оновили 130 доріг.

Цьогоріч на капремонт доріг із облбюджету виділили майже 1 млрд грн.

Завантажуємо ще