Опубліковано 26 листопада 2018 року, 12:30

На Дніпропетровщині утворилася перша об’єднана громада з центром у місті обласного значення – Валентин Резніченко

На Дніпропетровщині утворилася перша ОТГ з центром у місті обласного значення. Однією «родиною» стали Покров та Шолохівська сільська рада Нікопольського району. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

  «Децентралізація, ініційована Президентом України Петром Порошенком, дає громадам більше самостійності та фінансової незалежності. Мешканці, які об’єдналися, вже відчувають реальні зміни. Люди самі визначають, як розвивати власну територію, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Сьогодні на Дніпропетровщині понад шість десятків об'єднаних громад. Одна з них – з центром в місті обласного підпорядкування – Покрові. Це перша така громада в регіоні».

До Покрова приєдналася Шолохівська сільрада, до складу якої входять села Шолохове, Улянівка, Миронівка. Одностайне рішення прийняли депутати місцевих рад.

Методичні рекомендації щодо створення ОТГ навколо міста обласного значення давав Дніпропетровський центр розвитку місцевого самоврядування.

 «Велика подяка всім, хто був причетний до процесу об’єднання. Покровська міська ОТГ має стати прикладом для інших міст регіону. Рекомендація міжнародним та вітчизняним інвесторам – цій громаді можна довіряти. Тут міцна професійна команда, активні депутати та небайдужі люди», – сказала керівник Центру Олена Тертишна.

В Україні механізмом приєднання сільських, селищних рад до міст обласного значення скористалися вже 46 громад. Вони долучилися до 21 міста обласного значення.


Завантажуємо ще