A-
A+
Опубліковано 22 квітня 2019 року, 10:30

Завершуємо реконструкцію дитсадка «Ластівка» у П’ятихатках – Валентин Резніченко

Дніпропетровська облдержадміністрація осучаснює дитсадок №2 «Ластівка» у П’ятихатках. Реконструкція – перша за півстоліття. Ззовні будівля рясніє різнобарв’ям, всередині – тепло та затишок. Вже на фініші – термомодернізація фасаду та внутрішнє оздоблення. У комфортних умовах виховуватимуться сто маленьких мешканців П’ятихаток. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 «Створюємо сучасні умови для виховання малечі. По всій області реконструюємо існуючі садочки та зводимо «з нуля» нові. Комфорт та затишок матимуть і дошкільнята П’ятихаток. Для них приводимо до ладу дитсадок «Ластівка». Роботи вже на фініші», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 Дитсадку №2 «Ластівка» у П’ятихатках – 55. Нинішній капремонт – перший в історії закладу. Будівля вже із новими покрівлею, вікнами, утепленим фундаментом і цоколем. Підрядники завершують термомодернізацію фасаду. Його фарбують у різні кольори.

Колишня вихованка, маленька Вероніка Капуш, проходила повз вулицею і не впізнала свій садок.

«Раніше садочок був непокрашений, натомість зараз він такий яскравий і красивий!», – поділилася Вероніка.

Всередині роботи також на фініші. Ремонтники підвели сучасні комунікації. У групах – світлі спальні та ігрові. Кімнати з теплою підлогою, на першому поверсі – з підігрівом. Залишилося установити двері, сантехніку, до стелі підвісити світильники.

«Працюю у садочку майже 40 років. Такого глобального ремонту в нас ніколи не було. Дуже вдячні голові облдержадміністрації за підтримку. Наші діточки матимуть сучасні комфортні умови для виховання та розвитку», – сказала завідуюча закладу Раїса Мельник.

 Згодом осучаснять територію закладу. Для малечі облаштують ігрові майданчики з гойдалками.

 «У цей садочок ходили і два мої сини, і я сама колись тут виховувалася, – розповіла медсестра Світлана Васильченко. – Ремонт капітальний! Тут змінилося майже все. Зручно і комфортно буде і малечі, і нам, працівникам. Ми дуже задоволені. Все таке красиве, а головне – повністю відповідає сучасним вимогам».

 У дитсадку «Ластівка» – понад 100 вихованців від двох до шести років.


Дніпропетровська ОДА осучаснює дитсадок «Ластівка» у П’ятихатках

На фініші – термомодернізація фасаду

Вероніка Капуш: «Садочок зараз такий яскравий і красивий!»

Всередині – тепло..

..і затишок

«Зручно і комфортно буде і малечі, і нам, працівникам. Ми дуже задоволені. Все таке красиве», – Світлана Васильченко

Будівельники осучаснюють коридори,..

..кухню,..

..сходові марші

«Такого глобального ремонту в нас ніколи не було. Дуже вдячні голові облдержадміністрації за підтримку», – Раїса Мельник

На території облаштують ігрові майданчики з гойдалками

Завантажуємо ще