A-
A+
Опубліковано 12 вересня 2018 року, 10:30

З початку 2018-го всиновили вже понад 90 дітей Дніпропетровщини – Валентин Резніченко

Цьогоріч усиновили вже 94 дитини Дніпропетровщини. Сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, знайшли затишок у нових українських та іноземних родинах. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

 «Усиновлення – один з проявів турботи про дитину, яка зосталася без біологічних батьків. На всебічній підтримці таких дітей акцентує Президент України Петро Порошенко. З початку 2018-го українці та іноземні громадяни всиновили більше 90 маленьких мешканців Дніпропетровщини», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 Серед усиновлених цьогоріч – 34 малюки до одного року, 45 дітей – віком до п’яти років, десятеро – до десяти років,  п’ятеро – до 17-ти.

Шістьох дітей всиновили іноземці. Маленькі українці тепер виховуватимуться в Америці, Італії та Аргентині. Іноземні громадяни найчастіше всиновлюють дітей віком від 6 до 10 років.

Аби всиновити дитину, необхідно звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання, написати заяву та пройти співбесіду. Бажаючих ставлять на облік, допомагають знайти малюка та оформити необхідні документи.

Зараз у Дніпропетровській області – понад 8,5 тис дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже всі вони виховуються під опікою, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

У 2017-му в регіоні всиновили 161 дитину.

Завантажуємо ще