A-
A+
Опубліковано 12 лютого 2019 року, 11:30

Вже у 17 ЦНАПах Дніпропетровщини можна оформити біометричні паспорти – Валентин Резніченко

Ще один Центр надання адміністративних послуг Дніпропетровщини відтепер видаватиме біометричні паспорти. Нові послуги - для мешканців Зеленодольскої громади. Це вже 17-й ЦНАП області, де можна оформити «біометрію». Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Слід зробити адмінпослуги максимально доступними для мешканців Дніпропетровщини – на цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Нині наша область – беззаперечний лідер країни за кількістю ЦНАПів. Таких центрів з філіями у регіоні – 58. Із них 17 вже видають біометричні паспорти для виїзду за кордон та ID-картки», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

ЦНАП у Зеленодольську відкрили у травні 2017-го. Тепер без черг та зайвого клопоту там можна оформити й «біометрію». Комп’ютер, принтер, сканер відбитків пальців, планшет для електронного підпису та фотокамера. Усе необхідне обладнання вже встановили. 

Загалом Зеленодольський ЦНАП надає більше 100 адміністративних та соціальних послуг. Вони – для понад 20 тис мешканців громади. Документи для виїзду за кордон можна оформити незалежно від місця прописки. Паспорт у вигляді ІD-картки – з 14 років, за місцем проживання.

У 2018-му у ЦНАПах Дніпропетровщини оформили понад 27 тис біометричних паспортів та ID-карток. Незабаром ця послуга запрацює у центрах Дніпровського району та міста Марганця.

Завантажуємо ще