A-
A+
Портал працює в режимі тестування. Зауваження щодо роботи надсилайте, будь ласка, на support@adm.dp.gov.ua . Стара версія порталу
Опубліковано 11 липня 2018 року, 10:30

Вже 15 мобільних кейсів для надання адмінпослуг вдома працюють на Дніпропетровщині – Валентин Резніченко

Державні послуги – в одній валізі. Ще чотири ЦНАПи Дніпропетровщини отримали мобільні кейси для обслуговування клієнтів вдома. Загалом в області вже 15 таких офісів з портативним обладнанням. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Зручно, швидко, прозоро – три слова, які мають характеризувати систему надання адмінпослуг населенню. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко, - зазначив Валентин Резніченко. – На Дніпропетровщині робимо адміністративні  послуги доступними кожному. Один з інноваційних проектів - мобільний кейс, який дозволяє обслуговувати людей вдома. Це зручно для тих, хто за станом здоров’я не може дістатися ЦНАПу».

Нині Центри адмінпослуг області отримали ще чотири таких офісів з портативним обладнанням. Це – подарунок від швейцарсько-української програми EGAP Фонду Східна Європа. 

«Всередині – все необхідне, аби надавати адмінпослуги. Є ноутбук, принтер, який працює автономно, веб-камера, Power Bank, що дозволяє працювати комплекту обладнення щонайменше вісім годин. Все це укомплектовано у легкий  кейс, який використовується у всьому світі медиками, рятівниками, військовими. Він міцний, не горить та не тоне», - розповів координатор компоненту «E-Services» програми EGAP Фонду Східна Європа Олексій Зелів’янський. 

Мобільні кейси отримали ЦНАПи Криничок, Солоного, Слобожанського та Вербків.

«Наш ЦНАП обслуговує 12 населених пунктів, понад 8 тис людей. У віддалених селах багато пенсіонерів. Їм добиратися 20 км до центру не так просто. Тому мобільний кейс – просто необхідність. Маємо транспорт, тож адміністратори регулярно виїжджатимуть до клієнтів додому», - поділилася голова Вербківської громади Любов Холоденко. 

Загалом в області – вже 15 мобільних кейсів.

«Офіс адмінпослуг з портативним обладнанням вперше з’явився у Кам’янському. Інноваційний сервіс впроваджуємо по всій області. У цьому допомагають закордонні партнери. Прагнемо, аби мобільний кейс мав кожен ЦНАП Дніпропетровщини», - наголосив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман. 

На Дніпропетровщині працює – 57 ЦНАПів. Це найбільше в Україні.

ЦНАПи Дніпропетровщини отримали ще чотири мобільні кейси

Це подарунок від програми EGAP

Олексій Зелів’янський: «Всередині кейсу  – все необхідне, аби надавати адмінпослуги»

Мобільні кейси отримали ЦНАПи Криничок, Солоного, Слобожанського та Вербків.

Любов Холоденко: «Мобільний кейс – просто необхідність»

 ДніпроОДА прагне до того, аби мобільний кейс мав кожен ЦНАП Дніпропетровщини

Завантажуємо ще