A-
A+
Опубліковано 27 липня 2018 року, 11:30

Вперше за довгі роки «черговики» Царичанки отримають ключі від нових квартир – Валентин Резніченко

Замість занедбаної аптеки – сучасна двоповерхівка. У самісінькому центрі Царичанки Дніпропетровська облдержадміністрація реконструювала будинок під соціальне житло. Ключі від нових осель отримають «черговики», у тому числі АТОвці, повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Завдяки децентралізації, ініційованій Президентом України Петром Порошенком, відновлюємо інфраструктуру села. Реконструюємо будинки під соціальне житло по всій області. Зовсім скоро ключі від новеньких квартир отримають і десять «черговиків» Царичанки, серед них – АТОвці», – зазначив Валентин Резніченко.

У центрі Царичанки довгий час стояла занедбаною будівля колишньої аптеки. За рік її реконструювали. Осучаснили покрівлю, термомодернізували фасад. Зробили і лоджії – раніше їх не було. Все – обласним коштом.

«Мешканці Царичанки дуже вдячні очільнику області за те, що він небайдужий до проблем села. Наші «черговики» не отримували житла більше десяти років, – розповів Царичанський селищний голова Геннадій Сумський. – У нас багато сімейних АТОвців. Зараз готуємо документи на розподіл житла й будемо чекати на рішення виконкому».

У будинку – 10 квартир. Вісім двокімнатних та дві однокімнатні. Загальна площа кожної – від 52 до 76 квадратних метрів. Просторі кухня й коридор. Сучасні вікна й двері. В оселях – індивідуальна система електроопалення.

«Разом із дружиною та дітками спостерігали, як працювали будівельники. Тримали пальці, щоб все у них виходило добре, – поділився заступник військового комісару Царичанського району, АТОвець Анатолій Хоменко. – Ми вже 18 років чекаємо на житло, тож дуже сподіваємося, що нам всміхнеться удача».

Будівельники передбачили все для родинного затишку. Територію облаштували тротуарною плиткою, посадили дерева, установили зручні лави. Для малечі – яскравий майданчик.


У Царичанці під соціальне житло реконструювали старий будинок

У житловому будинку ­– нова покрівля,..

..енергозберігаючі вікна

Фасад – термомодернізований

Передбачили й пандуси

«Мешканці Царичанки дуже вдячні очільнику області за те, що він небайдужий до проблем села», – Геннадій Сумський

Облаштували й територію

Навколо – сучасна огорожа

Посадили й дерева

Установили лави

Для дітлахів – яскравий майданчик

«Разом із дружиною та дітками спостерігали, як працювали будівельники. Тримали пальці, щоб все у них виходило добре», – Анатолій Хоменко

У будинку – десять одно- та двокімнатних квартир

Приміщення – просторе

У квартирах – електрокотли

Стіни кухні пофарбували, «робочу стінку» облаштували плиткою

У кімнатах та коридорах – шпалери

Зробили і лоджії

Щасливими власниками нових осель стануть 10 «черговиків» Царичанки

Завантажуємо ще