A-
A+
Опубліковано 15 травня 2018 року, 10:30

Використання бюджетних грошей ефективно й на благо громади – першочергове завдання влади на місцях – Валерій Пацкан

Використання коштів Держбюджету цілеспрямовано, ефективно й на благо громади – одне з головних завдань влади на місцях. На цьому наголосив голова Рахункової палати України Валерій Пацкан під час робочої зустрічі з очільником Дніпропетровщини Валентином Резніченком. 

«На сьогодні Дніпропетровщина – серед областей, до яких надходить найбільше бюджетних трансфертів. Це дотації, субвенції, кошти Державного дорожнього фонду. Бачимо, що бюджетні кошти витрачаються на проекти розвитку: ремонт доріг, будівництво дитсадків, реконструкцію шкіл. Використання грошей цілеспрямовано, ефективно й на благо громади – першочергове завдання», – наголосив Валерій Пацкан. 

Передусім палата виступає партнером влади на місцях, додав голова Рахункової палати.

Під час робочої зустрічі Валерій Пацкан та Валентин Резніченко обговорили пріоритетні напрямки інвестування коштів Держбюджету в регіоні в умовах децентралізації.

Наразі Валерій Пацкан здійснює робочі поїздки в усі регіони.

Рахункова палата України від імені Верховної Ради контролює надходження та використання коштів Держбюджету. Працює самостійно й незалежно від інших державних органів.

Зокрема, вона здійснює фінансовий аудит та аудит ефективності надходжень до Державного бюджету податків, зборів, обов'язкових платежів. Крім того, має право контролювати облдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, підприємства, банки, фонди щодо використання коштів Держбюджету.

Під час робочої зустрічі Валерій Пацкан та Валентин Резніченко обговорили пріоритетні напрямки інвестування коштів Держбюджету в регіоні в умовах децентралізації.

Насамперед палата виступає партнером влади на місцях, додав голова Рахункової палати.

Завантажуємо ще