A-
A+
Опубліковано 08 серпня 2018 року, 14:30

Уже десять ЦНАПів Дніпропетровщини видають біометричні паспорти

Біометричний паспорт для виїзду за кордон та ID-картку громадянина України тепер можна отримати і в Довгинцівському районі Кривого Рогу. Тамтешній ЦНАП обладнали необхідною технікою. Це вже десятий Центр Дніпропетровщини, де надають таку послугу, повідомили у департаменті економічного розвитку  Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«Адмінпослуги стають все доступнішими для жителів Дніпропетровщини. Днями в одному із ЦНАПів Кривого Рогу – Довгинцівському - почали оформлювати та видавати біометричні паспорти. Там з’явилось необхідне обладнання. Нині таку послугу надають десять Центрів по всій області – це найбільше в Україні», – розповіла заступник директора департаменту економічного розвитку  Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Лічманенко.  

Фахівці Довгинцівського ЦНАПу тепер оформлюють біометричний паспорт для виїзду за кордон та ID-картку громадянина України. Там вже встановили комп’ютери, сканери для відбитків пальців, планшети та фотокамери. Загалом у Центрі надають понад 260 адмінпослуг.

Крім Кривого Рогу, біометрику також оформлюють у ЦНАПах Дніпра, Кам’янського, Нікополя, села Олександропіль Солонянського району,  Апостолівської та Слобожанської громади.

Завантажуємо ще