A-
A+
Опубліковано 13 червня 2018 року, 12:30

У селі Ганнівка Верхньодніпровського району реконструюємо опорну школу – Валентин Резніченко

У селі Ганнівка Верхньодніпровського району реконструюють опорну школу. Роботи стартували у квітні. Нині підрядники оновлюють дах та завершують внутрішні роботи в одному крилі будівлі. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.   

«Навчальні заклади Дніпропетровщини мають бути теплими, сучасними та яскравими. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Дбаємо про належні умови розвитку й дозвілля у містах та селах. Протягом трьох років капітально відремонтували сімдесят шкіл по всій області, – розповів Валентин Резніченко. – Поряд з реконструйованими школами зводимо спортивні майданчики з професійним футбольним покриттям». 

Наприкінці квітня 2018-го розпочався капремонт Ганнівської опорної школи у Верхньодніпровському районі. Зараз там навчається понад сто дітей.

«Наша школа намагається не пасти задніх, ми беремо участь в різних конкурсах. Оновлення будівлі сприятиме розвитку здібностей наших учнів, зявляться нові можливості для саморозвитку. Ремонт був необхідним – вікна, системи опалення та водопостачання застаріли, будівля була не енергоефективна», – сказала директор Ганнівської опорної школи Тетяна Василюк. 

Підрядники вже замінили у школі вікна на металопластикові. У триповерховому крилі будівлі провели демонтажні роботи, облаштували нові комунікації, завершують оздоблювальні роботи.

«Взимку було холодно. Постійно грілися біля батареї. Сподіваюсь, після ремонту школа стане яскравою та сучасною», – підкреслила дев’ятикласниця Вікторія Коваленко.

Зараз оновлюють дах та реконструюють підвал – його розширять і облаштують під тир. Незабаром розпочнуть внутрішні роботи в іншому крилі будівлі, утеплять фасад. В школі створять інклюзивно-ресурсний центр, там з особливими дітьми працюватиме логопед і психолог. Зведуть і сучасний спортмайданчик  із професійним футбольним покриттям.

«У нас є футбольна команда. Днями перемогли гравців із сусіднього села. Ми з нетерпінням чекаємо тренувань на новому майданчику», - сказав випускник Ганнівської опорної школи Олег Терновий.

Нині на Дніпропетровщині реконструюють понад тридцять шкіл.

У селі Ганнівка – реконструкція опорної школи

замінюють дах

встановили нові вікна

«Оновлення будівлі сприятиме розвитку здібностей наших учнів», - директор Ганнівської школи Тетяна Василюк

підрядники облаштували опалення

проводять внутрішні роботи у триповерховому крилі будівлі

шпаклюють стіни

замінили систему водопостачання

«Сподіваюсь, після ремонту школа стане яскравою та сучасною», –дев’ятикласниця Вікторія Коваленко

ремонтують підвал

тут буде тир

реконструкція розпочалась у квітні 2018-го

такий вигляд школа матиме після завершення робіт


Завантажуємо ще