A-
A+
Опубліковано 08 лютого 2019 року, 12:30

У Покрові втілюємо заповітну мрію багатьох батьків – будуємо сучасний дитсадок – Валентин Резніченко

У 15-тисячному мікрорайоні Покрова триває будівництво нового дитсадка на 115 місць. Будівельний майданчик – на місці пустиря. Монолітний каркас будівлі вже готовий, зараз підрядники вставляють вікна. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

 «За завданням Президента України Петра Порошенка зводимо нанівець черги в дитсадках. Щороку в дошкільних закладах Дніпропетровщини створюємо додаткові місця. За три останні роки створили їх більше 5 тисяч», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Продовжує «рости» дитсадок у формі підкови в Покрові. Він має вирішити нагальну проблему: нестачу місць у єдиному дошкільному закладі 15-тисячного мікрорайону Рудник.

«Це дуже добре, що будується новий дитячий заклад. Бо існуючий не може вмістити всіх бажаючих. Наш мікрорайон великий і об’єднує 22 вулиці. Можна порахувати, скільки це будинків. І не всі батьки можуть возити своїх дітей в центр міста», – розказала заступник директора навчально-виховного об’єднання мікрорайону Ірина Садоян. 

Підрядники вже звели монолітний каркас будівлі. Вигнали другий поверх і вставляють вікна. Незабаром мають стати до внутрішніх робіт.

Не приховує радості щодо таких кардинальних перемін місцева мешканка Ірина Лусько.

«Важко влаштувати дитину в місцевий садочок. Треба роками стояти в черзі. І не факт, що пощастить потрапити. Тоді доводиться тягнути дитину до міста. А це надто проблематично, особливо, взимку, – сказала жінка. – Ми раді будівництву нового дитсадка. Дякуємо всім, хто придумав це». 

Новий садок буде енергоефективним. Уже змонтована автономна котельня – залишилося підвести до неї теплотрасу.

Для дитячих розваг – павільйони з пісочницями. Дітей привчатимуть до праці: кожна група матиме власний город. Облаштують майданчики для занять спортом та вивчення правил дорожнього руху. Подвір’я благоустроять й озеленять.

«Дитячий садок будують згідно з європейськими стандартами. Тож у наших малюків буде комфортне, креативне й безпечне середовище», – наголосила начальник управління освіти Покровської міськради Ганна Цупрова.  

Крім Покрова, Дніпропетровська ОДА зводить дитсадки в Іларіоновому, Старих Кодаках і Кам’янському.

У Покрові триває будівництво нового дитсадка.

До нього ходитимуть 115 малюків.

 «Це дуже добре, що будується новий дитячий заклад. Бо існуючий не може вмістити всіх бажаючих», – розказала Ірина Садоян.

 Підрядники вигнали два поверхи.

Монолітний каркас готовий.

 Наразі вставляють вікна.

 «Ми раді будівництву нового дитсадка. Дякуємо всім, хто придумав це», – сказала Ірина Лусько.

Незабаром - внутрішні роботи.

 Садок буде енергоефективним.

 Уже змонтована автономна котельня.

 Обладнання чекає запуску.

Котельня працюватиме на пелетах.

 «Дитячий садок будують за європейськими стандартами. Тож у наших малюків буде комфортне, креативне й безпечне середовище», – наголосила Ганна Цупрова.

Також Дніпропетровська ОДА зводить дитсадки...

....в Іларіоновому, Старих Кодаках і Кам’янському.


Завантажуємо ще