A-
A+
Опубліковано 09 липня 2018 року, 11:30

У ДніпроОДА стартував черговий курс тренінгів з психологічної реабілітації

У ДніпроОДА розпочався курс тренінгів з психологічної реабілітації для волонтерів. Це вже п’ята група слухачів. Спеціалісти допомагають їм побороти посттравматичний синдром, знайти рівновагу та відновити сили. Про це повідомила начальник управління з питань учасників АТО облдержадміністрації Наталія Шуліка.     

«Нам важливо допомогти АТОвцям, їхнім рідним та волонтерам відновити сили, перебороти посттравматичний синдром та знайти підтримку. Восени минулого року спільно з громадською організацією «Баланс» ми розпочали серію психологічних тренінгів. Отримали гарні відгуки, тому продовжуємо заняття. Нині зібрали вже п’яту групу слухачів», – розповіла Наталія Шуліка.  

Курс тренінгів триватиме чотири тижні. Заняття – щосуботи з 11 до 18 години.

«Ми поговоримо про механізми психічного захисту та саморегуляцію. Наші заняття направлені на те, щоб пояснити, як допомогти самому собі. За результатами минулих тренінгів ми бачимо, що людям це йде на користь, вони знаходять нові сили», – підкреслила  тренер курсу, тілесно орієнтований терапевт Ганна Збаранська.

З понад двадцятьма людьми працюють чотири тренери – кожен торкається певної теми. 

«Я чула про цей тренінг раніше, але ніяк не могла прийти. Ось нарешті я тут. Хочу навчитись бачити ті речі, які за останні чотири роки просто перестала помічати – спів пташок, небо, квіти. Потрібне певне перезавантаження», – поділилась волонтер, дніпрянка Світлана Волович.  

«Мій чоловік на війні з початку АТО. Я організатор клубу дружин учасників бойових дій. На тренінгу хочу знайти сили йти далі. За останні чотири роки вже просто не розумієш – що, куди і навіщо», – сказала дружина офіцера, волонтер Оксана Дубінчук. 

Наступний набір на курси – вже за чотири тижні. Записатись можна в управлінні з питань учасників АТО ДніпроОДА за адресою: м. Дніпро, проспект О. Поля, 1. Телефон – 068 679 89 61.   

У ДніпроОДА стартував черговий курс тренінгів з психологічної реабілітації

«Нам важливо допомогти АТОвцям, їхнім рідним та волонтерам відновити сили, перебороти посттравматичний синдром та знайти підтримку», – розповіла Наталія Шуліка

 У кожній групі – до 20 людей

Заняття проводять чотири спеціалісти – кожен торкається певної теми

 «На тренінгу хочу знайти сили йти далі», – сказала дружина офіцера, волонтер Оксана Дубінчук

Завантажуємо ще