A-
A+
Опубліковано 10 жовтня 2018 року, 12:30

У ДніпроОДА стартаперів області навчають алгоритму запуску успішного бізнесу

 У Дніпропетровській ОДА розпочалася серія тренінгів «Інтернатура бізнесу: збудуй свою вдалу справу!». За 10 занять стартаперам області розкажуть алгоритм, який допоможе втілити їхні ідеї в життя. 

«Не перший рік проводимо в ОДА навчальні тренінги для підприємців або тих, хто тільки збирається розпочати свою справу, - розповіла начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Алла Кефель. – Цього разу зібрали стартаперів, які мають безліч бізнес-ідей. Як успішно втіли їх у життя – дізнаються протягом 10 тренінгів, які триватимуть три тижні». 

Учасникам розкажуть чіткий алгоритм, який допоможе їм «з нуля» створити власний бізнес та зробити його успішним.

«Одне з головних завдань – допомогти створити справу, яка буде приносити її власнику задоволення, а не тільки гроші, - зазначив генеральний директор львівської школи керівників бізнесу, тренер Руслан Бельтюков. – Я розкажу про алгоритм, який вже чітко відпрацьований. Якщо ним іти, бізнес запускається на «раз-два». Це перевірено на практиці більш ніж 500 компаніями, які нині успішно розвиваються».

Серед бажаючих розпочати власну справу Тетяна Безштанько.

«Хочу відкрити юридичну консультацію - працювати на себе, об’єднати однодумців, - поділилася учасниця тренінгу Тетяна Безштанько. - Тяжко вийти із зони комфорту. А на тренінгу стільки людей, які дивляться в одному напрямку, хочуть чогось досягти. Це може стати поштовхом і для мене».

Загалом до тренінгу приєдналися понад 30 людей. Участь – безкоштовна.

В ОДА мешканців області навчають, як створити успішний бізнес

Організовувати власну справу пропонують за чітким алгоритмом

До тренінгу приєдналися понад 30 людей

Тетяна Безштанько: «На тренінгу стільки людей, які дивляться в одному напрямку, хочуть чогось досягти. Це може стати поштовхом і для мене»

Завантажуємо ще