A-
A+
Опубліковано 23 квітня 2018 року, 11:30

У ДніпроОДА обговорили, як розвивати область у тандемі з бізнесом

Нові робочі місця, підтримка талановитої молоді, брендинг області. Такі питання обговорювали під час круглого столу у ДніпроОДА. Його учасники – представники ДніпроОДА, бізнесмени, управлінці.

«Вже три роки на керівних посадах в ДніпроОДА працюють вихідці із бізнесу. За цей час ми так і не навчилися бути чиновниками. Не звикли до бюрократії. Єдине, чого прагнемо, – це реальний розвиток області. Тому зводимо садочки на сонячних батареях, лікарні із яскравими стінами, ремонтуємо дороги, за які ніхто не брався десятиліттями, – розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – Співпраця із бізнесом – один із напрямків нашої роботи. У тандемі з ефективними менеджерами ми зможемо досягти більшого».

Під час зустрічі власник приватної клініки Олег Лоскутов поділився своєю ідеєю – створити Фонд прямих інвестицій у талановиту молодь.

«Є задум організувати такий собі майданчик однодумців – людей, які готові підтримувати обдарованих дітей», – сказав Олег Лоскутов.

Також він запропонував власний варіант брендингу регіону – «Дніпропетровщина – медична столиця країни».

Директор адвокатської компанії Олексій Савчук – за освітні семінари, круглі столи та зустрічі. Зокрема, ті, які сприятимуть створенню нових робочих місць в області.

Круглий стіл у ДніпроОДА – ініціатива випускників Києво-Могилянської бізнес-школи. Модератором зустрічі виступив лідер Асоціації випускників цієї школи Микола Демченко.

Круглий стіл із бізнесом у ДніпроОДА

Досвідом роботи в ОДА діляться вихідці із бізнесу

Про підтримку талановитої молоді,

 ... нові робочі місця,

 ... брендінг області

... міркували однодумці

 Бізнесмени,

... управлінці,

 ... представники ДніпроОДА

ДніпроОДА розвиватиме область у тандемі з бізнесом

Завантажуємо ще