A-
A+
Опубліковано 25 квітня 2019 року, 09:30

У Дніпрі реконструюємо дитсадок №210 – Валентин Резніченко

На території дніпровського дитсадка №210 кипить робота. Підрядники працюють одночасно всередині та ззовні. Шпаклюють стіни, монтують стелю, утеплюють фасад. Вже на фініші – ремонт на другому поверсі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Діти мають зростати та виховуватися у найкращих умовах. Для підростаючого покоління Дніпропетровщини створюємо комфортні та сучасні дитсадки. За чотири роки відкрили в області близько 60 дошкільних закладів. Нині реконструюємо одразу два садочки у Дніпрі», - сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Із нетерпінням чекають на відкриття оновленого дитсадка мешканці проспекту Гагаріна. У 2018-му садочок №210 закрили - за ремонт дошкільного закладу взялася Дніпропетровська ОДА.

 Маленькому Микиті Романовому – майже три роки. Одразу після народження хлопчика батьки стали у чергу до дитсадка №210.

«Дуже чекаємо завершення ремонту, сподіваємось, що вже у вересні підемо до оновленого садочка, - сказала матуся Тетяна Романова. - Звичайно, дуже багато залежить від людей, які працюють із дітьми, але хочеться, щоб і умови були комфортними, щоб малим було тепло та зручно».

Різнокольоровий фасад, затишні теплі кімнати, сучасні та безпечні ігрові майданчики. Таким стане дитячий садочок після завершення реконструкції. Підрядники вже укріпили фундамент півстолітньої будівлі дошкільного закладу, замінили вікна та покрівлю, осучаснили внутрішні комунікації.

«На другому поверсі для кожної дитячої групи зробили пожежні виходи – раніше в дитсадку їх не було взагалі. Усередині замінили двері, уклали підлогу, стіни пофарбували у яскраві кольори. Тепер усе буде нове та гарне», - розповіла завідувач господарством дитсадка №210 Галина Гнєзділова. 

Нині у розпалі – оздоблювальні роботи на першому та другому поверхах, триває термомодернізація фасаду. Незабаром підрядники перейдуть до навколишньої території – її перетворять на зелений квітучий сад. Висадять дерева та квіти, створять сучасні дитячі майданчики.

У садочку буде шість груп, загалом – 120 дошкільнят.

Дніпропетровська ОДА реконструює дитсадок №210

Старими у закладі лишаться тільки стіни

У садочку замінили вікна, покрівлю, укріпили фундамент

«Дуже чекаємо завершення ремонту, сподіваємось, що вже у вересні підемо до оновленого садочка», - місцева мешканка Тетяна Романова

У розпалі – внутрішні роботи

Тривають оздоблювальні роботи на першому та другому поверхах

Ігрові кімнати будуть теплі та затишні

На стелі вже новенькі світильники

«Усередині замінили двері, уклали підлогу, стіни пофарбували у яскраві кольори. Тепер усе буде нове та гарне», - завідувач господарством дитсадка №210 Галина Гнєзділова

Осучаснили усі внутрішні комунікації

Підрядники почали приводити до ладу навколишню територію

Для шести дитячих груп облаштують шість сучасних майданчиків,..

висадять дерева та квіти

Після завершення ремонту у дитсадку виховуватимуть 120 хлопців та дівчат

Завантажуємо ще