A-
A+
Опубліковано 13 березня 2019 року, 13:30

У 2019 році для сільських амбулаторій Дніпропетровщини придбали 18 автомобілів – Валентин Резніченко

На Дніпропетровщині будують «з нуля» 18 амбулаторій сімейної медицини. Для них вже придбали нові службові автомобілі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«За завданням Президента України Петра Порошенка розвиваємо медицину у сільській місцевості. Нині на Дніпропетровщині «з нуля» зводимо 18 сучасних амбулаторій. Для кожної з них вже придбали службові авто. Сімейні лікарі зможуть швидко дістатися до своїх пацієнтів та надати їм допомогу», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Нові службові автомобілі Renault Duster придбали для сільських амбулаторій у Верхньодніпровському, Криничанському, Межівському, Петропавлівському, Петриківському, Томаківському, Царичанському, Софіївському, Юр’ївському, Нікопольському та Широківському районах. На це з державного бюджету виділили 9 млн грн.

 «У нашому районі будують «з нуля» дві амбулаторії сімейної медицини. Лобойківська обслуговуватиме близько 3 тисяч пацієнтів, Іванівська – більше 2,5 тисяч, - сказав директор Петриківського центру первинної медико-санітарної допомоги Сергій Орел. – У кожній амбулаторії буде свій автомобіль та сучасне обладнання, працюватимуть два сімейних лікаря. Тобто мешканці району отримуватимуть медичні послуги вже зовсім іншого рівня».

Амбулаторії на Дніпропетровщині зводять коштом державної субвенції на розвиток сільської медицини.

Завантажуємо ще