A-
A+
Опубліковано 13 грудня 2018 року, 13:00

У 2018 році для шкіл Дніпропетровщини придбали 15 автобусів – Валентин Резніченко

Для шкіл Дніпропетровщини придбали ще 4 автобуси, які підвозитимуть учнів та вчителів. Загалом у 2018 році шкільний автопарк області поповнили 15 машин. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 «На Дніпропетровщині модернізуємо освіту – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Аби навчання було сучасним та цікавим, реконструюємо школи та стадіони у різних куточках області. А щоб діставатися до школи було комфортно, закуповуємо нові автобуси. За три роки автопарк поповнили понад 90 нових машин», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 Нині ключі від нових автобусів отримали чотири школи області. Одна із них – у Новопокровці. Нині учнів автобусом підвозять із чотирьох населених пунктів. Завдяки новому авто з комфортом до навчального закладу зможуть діставатися більше дітей.

 «У школі – понад 200 учнів. Деякі з них, аби добратися на навчання, мають подолати понад 15 км. Одного шкільного автобусу, аби підвозити їх, замало. Доводилося робити два рейси і вранці, і ввечері. Ті діти, які живуть ближче, йшли кілька кілометрів пішки. Взимку це загрожує застудами. Завдяки новому автобусу, який отримали сьогодні, проблему вирішимо», - розповів голова Новопокровської селищної ради Олександр Скиба. 

 Нові автобуси українського виробництва відправилися і до П’ятихатського району, Межівської та Новоолександрівської громад. Вони  - із зручними м’якими кріслами, кондиціонерами, місцями для рюкзаків. Салон може опалюватися незалежно від роботи двигуна. Є обмежувачі швидкості, додаткові люки  та кнопки виклику водія.

«Шкільний автопарк поповнюємо новими машинами систематично. Це питання не тільки комфорту, а й безпеки дітей та педагогів. Загалом у 2018 році придбали 15 автобусів», - наголосив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

 «В області послідовно створюємо новий освітній простір. Реконструюємо опорні школи та закуповуємо нові шкільні автобуси. Продовжимо цю роботу і наступного року», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов. 

 У шкільному автопарку області – 412 машин, які підвозять 19 тисяч дітей та вчителів із віддалених сіл до навчальних закладів. Це найбільший парк шкільних авто в Україні.

Для шкіл Дніпропетровщини придбали ще 4 автобуси

Сьогодні ключі передали представникам місцевих громад

Новенькі авто поїдуть до П’ятихатського району та Межівської громади

Відправляться і до  Новоолександрівської та Новопокровської громад.

Автобуси сучасні…

 та зручні

 Олег Кужман: «Шкільний автопарк поповнюємо новими машинами систематично. Це питання не тільки комфорту, а й безпеки дітей та педагогів»

 У 2018 році шкільний автопарк області поповнили 15 автобусів

Загалом школярів області на навчання підвозять понад 400 автобусів

Завантажуємо ще