A-
A+
Опубліковано 06 листопада 2018 року, 12:30

У 2018-му у Новомосковському районі відремонтували 7 доріг – Валентин Резніченко

Ще 4 дороги Дніпропетровська облдержадміністрація капітально відремонтувала у Новомосковському районі. Загалом у 2018-му тут оновили вже 7 вулиць. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 «Ремонт доріг – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Робимо акцент на комунальних автошляхах, за які ніхто не брався десятки років. Сім з таких – у Новомосковському районі. Цьогоріч їх відремонтували обласним коштом», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Із новим покриттям – вулиці Соборна, Кушіля та Пушкіна в селі Орлівщина, а нині ще – вулиці Берегова та Окружна в селі Михайлівка, вулиця Осіння в селі Мирне, вулиця Вишнева в селі Новоскотувате.

«Вдячні за таку шикарну дорогу», – сказав мешканець вулиці Вишневої Володимир.

 «Я з дитинства живу на цій вулиці. Асфальту у нас не було взагалі. Після дощу машини не могли проїхати – така багнюка була. Зараз дуже добре. Наша дітвора катається на велосипедах, роликах та скейтах», – радіє жителька  Осінньої у Мирному Олена Гречана.   

За три з половиною роки на Дніпропетровщині оновили понад 500 вулиць всередині сіл, селищ та міст області.

Дніпропетровська облдержадміністрація відремонтувала у Новомосковському районі сім доріг

Із новим покриттям – вулиці в селі Орлівщина, Михайлівка, Мирному

Олена Гречана: «Я з дитинства живу на цій вулиці. Асфальту у нас не було взагалі. Після дощу машини не могли проїхати – така багнюка була. Зараз дуже добре. Наша дітвора катається на велосипедах, роликах та скейтах»

Якісний асфальт і в Новоскотуватому

Тут оновили вулицю Вишневу

Володимир: «Вдячні за таку шикарну дорогу»

За три з половиною роки на Дніпропетровщині оновили понад 500 вулиць всередині сіл, селищ та міст області

 

Завантажуємо ще