A-
A+
Опубліковано 11 грудня 2018 року, 12:30

У 2018-му розчистили майже 3 км річки Чаплинка в Петриківському районі – Валентин Резніченко

Розчистка русла та відновлення течії. Дніпропетровська облдержадміністрація оновлює річку Чаплинка в Петриківському районі. Водойма була замуленою десятки років і вже майже пересохла. Нині ж – отримала нове життя. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

 «Маємо дбати про навколишнє середовище та відновлювати екосистему. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Щороку на Дніпропетровщині розчищаємо річки і ставки, ліквідуємо підтоплення населених пунктів. Нині роботи – і на річці Чаплинка в Петриківському районі», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

Вузький замулений струмок, який влітку місцями й зовсім пересихав. Так описують Чаплинку місцеві.

 «Потреба розчистити річку назріла давно. Але коштів на це не було. Після об’єднання територій справа зрушила з місця. Тепер це стає справді повноводна річка», – зазначив заступник голови Петриківської об’єднаної громади Ігор Шевченко.

Роботи почалися восени 2018-го. Підрядники вже оновили майже 3 км водної артерії біля Петриківки та Хутірського. Вони розчистили дно від мулу, розширили берег, прибрали хащі очерету. Глибина річки після розчистки – до 2,5 метрів.

«Вже бачимо результати робіт – течія відновилась, з’явилася риба, завирувало життя. Ми дуже вдячні за реалізацію цього проекту», – сказав мешканець Петриківки Сергій Горовенко. 

 Нині підрядники продовжують роботи на двох ділянках – працюють екскаватори та земснаряд.

Дніпропетровська облдержадміністрація оновлює річку Чаплинка в Петриківському районі

 Водойма була замуленою десятки років, нині ж – отримала нове життя

 Ігор Шевченко: «Потреба розчистити річку назріла давно. Але коштів на це не було. Після об’єднання територій справа зрушила з місця. Тепер це стає справді повноводна річка»

Роботи почалися восени 2018-го

Підрядники вже оновили майже 3 км водної артерії біля Петриківки та Хутірського

 Глибина річки після розчистки – до 2,5 метрів

 Сергій Горовенко: «Вже бачимо результати робіт – течія відновилась, з’явилася риба, завирувало життя. Ми дуже вдячні за реалізацію цього проекту»

 Нині роботи на двох ділянках

Працюють екскаватори та земснаряд

Завантажуємо ще