A-
A+
Опубліковано 23 квітня 2019 року, 11:30

Створюємо сучасну та комфорту лікарню для дітей Нікополя – Валентин Резніченко

Триповерхову будівлю у центрі Нікополя облаштовують під сучасну дитячу лікарню. Там обслуговуватимуться майже 30 тис. дітей із трьох міст області. Будуть амбулаторне і стаціонарне відділення. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Прагнемо, аби мешканці Дніпропетровщини могли отримувати якісну меддопомогу у власному місті, селі чи селищі. Аби лікарні були комфортними і сучасними. Тому реконструюємо та зводимо «з нуля» медзаклади по всій області. Нині на фініші роботи у Нікополі», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Мешканці Нікополя чекали на нову дитячу лікарню багато років – заклад ніколи не мав окремої будівлі.

«Відділення «розкидані» у різних приміщеннях по всьому місту. Це дуже незручно як для лікарів, так і для пацієнтів. А ми не мали куди «переселити» медзаклад. На допомогу прийшла обладміністрація – разом із фахівцями обрали будівлю і розпочали її реконструкцію», – розповів начальник відділу охорони здоров’я Нікопольської міської ради Анатолій Сухач.

Будівлю 50-х років будівництва вже не впізнати – її оновили ззовні та всередині.

Підрядники замінили комунікації, встановили нові вікна та двері, утеплили дах і фасад. Всередині – перепланували приміщення для потреб дитячої лікарні, облаштували нову підлогу та стелю. Тепер у медзакладі сучасні кабінети і затишні палати.

«У новій лікарні обслуговуватимуться мешканці трьох міст – Нікополя, Марганця та Покрова. Загалом заклад прийматиме близько 30 тис. дітей,  – розповів головний лікар Нікопольської міської дитячої лікарні Максим Мальгін. – Працюватимуть амбулаторне та стаціонарне відділення на 36 ліжок». 

«Моя дитина хворіє на цукровий діабет. Я дуже чекаю на відкриття нової будівлі дитячої лікарні. Ходити сюди буде значно зручніше. Це зекономить наш час. До того ж, тут сучасні умови», – сказала місцева мешканка Юлія Козіна. 

Незабаром у лікарні встановлять меблі та обладнання, облаштують прилеглу територію.

Триповерхову будівлю у центрі Нікополя облаштовують під сучасну дитячу лікарню

Анатолій Сухач: «Відділення «розкидані» у різних приміщеннях по всьому місту. Це дуже незручно як для лікарів, так і для пацієнтів. А ми не мали куди «переселити» медзаклад. На допомогу прийшла обладміністрація – разом із фахівцями обрали будівлю і розпочали її реконструкцію»

Підрядники замінили комунікації, встановили нові вікна та двері, утеплили дах і фасад

Всередині – перепланували приміщення для потреб дитячої лікарні

Облаштували нову підлогу та стелю

Тепер у медзакладі сучасні кабінети і затишні палати

Максим Мальгін: «У новій лікарні обслуговуватимуться мешканці трьох міст – Нікополя, Марганця та Покрова. Загалом заклад прийматиме близько 30 тис. Дітей»

Працюватимуть амбулаторне та стаціонарне відділення на 36 ліжок

Юлія Козіна: «Моя дитина хворіє на цукровий діабет. Я дуже чекаю на відкриття нової будівлі дитячої лікарні. Ходити сюди буде значно зручніше. Це зекономить наш час. До того ж, тут сучасні умови»

Незабаром у лікарні встановлять меблі та обладнання

Завантажуємо ще