A-
A+
Опубліковано 10 травня 2018 року, 16:30

Слухачі Королівського коледжу оборонних наук Великобританії вивчають соціально-економічну ситуацію на Дніпропетровщині

До Дніпропетровщини завітали слухачі Королівського коледжу оборонних наук Великобританії. Це генерали та полковники Збройних Сил з майже десятка країн. Вони мають потенціал зайняти керівні державні посади та брати участь у стратегічному плануванні на найвищому рівні. Для цього нині навчаються аналізувати тенденції розвитку в різних куточках світу. Про соціально-економічну ситуацію на Дніпропетровщині дізнавалися під час зустрічі у ДніпроОДА. 

«Ми представляємо дуже шановану освітню установу Великої Британії – Королівський оборонний коледж. Це школа майбутніх стратегічних лідерів. Ми намагаємося навчити їх розглядати світ крізь призму економічного, соціального, дипломатичного, інформаційного розвитку, - розповів віце-маршал Джон Філлібан. - Коледж існує вже 90 років як майданчик, де можуть збиратися люди з усього світу аби обговорити стан справ на міжнародному рівні. Цього року маємо 110 учасників з 52 країн. Це військові та держслужбовці високого рангу». 

До Дніпропетровщини завітали близько 20 студентів з десятка країн – Великобританії, Японії, США, Індії, Саудівської Аравії. Про соціально-економічну ситуацію в області дізнавалися під час зустрічі у ДніпроОДА.

«Нині наша країна протистоїть зовнішньому агресору, на Сході точиться війна. Попри це Україна динамічно розвивається та відкрита до розширення співпраці із закордонними партнерами, - сказав радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин – Наприклад, впроваджується децентралізація. Це реформа, ефективність якої вже відчуває Дніпропетровщина. Громади, створені в області, отримали нові повноваження, фінансові ресурси та можливості. По всьому регіону розбудовується інфраструктура – дороги, школи, дитсадки, лікарні». 

Делегація Королівського коледжу оборонних наук також відвідала Алею пам’яті біля ДніпроОДА, КБ «Південне», Музей АТО, «Інтерпайп Сталь».

Слухачі Королівського коледжу оборонних наук Великобританії – у ДніпроОДА

Джон Філлібан: «Коледж існує вже 90 років як майданчик, де можуть збиратися люди з усього світу аби обговорити стан справ на міжнародному рівні»

 До Дніпропетровщини завітали близько 20 слухачів коледжу

 Віталій Литвин: «Україна динамічно розвивається та відкрита до розширення співпраці із закордонними партнерами»

Окрім ДніпроОДА студенти відвідали Алею пам’яті

Гостям розповіли про українських Героїв

Побаченим – вражені

Завантажуємо ще