A-
A+
Портал працює в режимі тестування. Зауваження щодо роботи надсилайте, будь ласка, на support@adm.dp.gov.ua . Стара версія порталу
Опубліковано 14 вересня 2018 року, 11:30

Розпочалася реєстрація на участь в історичному форумі у Дніпрі: як приєднатися

Кожен бажаючий може приєднатися до історичного форуму «Друга світова війна: український погляд» у Дніпрі. Він триватиме 20 та 21 вересня. Такий захід проходитиме в Україні вперше, повідомив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Богданов.

 «Друга світова війна - грандіозна битва. Як для України, так і для цілого світу. Головний урок всієї цієї жахливої кривавої історії: ніколи знову. Не пізнати жахи тої війни. Не втратити свободу і державність. Саме тому ми хочемо і ми повинні про це поговорити», - зазначив Юрій Богданов.

 Історичний форум присвячено проблемам Другої світової війни. Істориків прийматиме Національний історичний музей ім. Яворницького.

Програма форуму – насичена.

Першого дня заплановано 4 лекції. Теми різноманітні: бойові дії, окупація, Голокост та пам’ять про загиблих. Серед спікерів - радник із Адміністрації Президента Василь Павлов, один із авторів книги «Війна і міф» Сергій Громенко. Зустрічі розраховані переважно на школярів, студентів історичних факультетів та вчителів історії. Початок об 11:30. Місце проведення – 8 зала Історичного музею.

Другий день - дискусійний. Обговорюватимуть родинну та суспільну пам’ять, значення Другої світової в  сьогоднішній інформаційній війні. До дискусії приєднаються блогер Юрій Гудименко, журналіст Павло Казарін. Початок реєстрації – о 9:00. Заходи стартують о 10-ій. Місце проведення – 8 зала Історичного музею.

Форум триватиме два дні – 20 та 21 вересня.

 Для реєстрації необхідно перейти за посиланням. Учасники можуть відвідати всі заходи форуму або обрати ті, які зацікавили найбільше.

 

Завантажуємо ще