A-
A+
Опубліковано 25 жовтня 2018 року, 09:00

Привітання голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка з нагоди Дня визволення Дніпра і Дня визволення України від фашистських загарбників

 Шановні мешканці Дніпропетровщини!

Наприкінці жовтня ми відзначаємо два визначних свята – 75-ту річницю визволення Дніпра та День визволення України від фашистських загарбників.Схиляємо голови перед мужністю воїнів, що запекло боролися за свободу рідної землі. Вшановуємо пам’ять мільйонів загиблих у ратних боях. Згадуємо і про численні жертви серед мирного населення у ті жахливі роки.

Друга світова торкнулася смертоносним крилом кожної української родини. Тож громадянський обов’язок кожного – пам’ятати, якою ціною наші пращури здобули перемогу над фашистськими загарбниками.Низький уклін, перш за все, вам, вельмишановні ветерани! Ваші сини та онуки сьогодні стали на захист кордонів на сході. Ви для них – приклад справжньої мужності та звитяги, нескореності духу та незламності.

Нехай на нашій землі знов запанує мир, Україна квітне, а у родинах царює злагода. Бажаю всім міцного здоров’я, добробуту, тепла та затишку!

 З повагою

 Голова облдержадміністрації    Валентин РЕЗНІЧЕНКО 

Завантажуємо ще