A-
A+
Опубліковано 01 листопада 2018 року, 14:30

Оновлений ЦНАП Кам’янського більш ніж за місяць роботи надав майже 4 тисячі соціальних послуг – Валентин Резніченко

До офісу соціальних послуг, який більше місяця працює при оновленому ЦНАПі Кам’янського, звернулися близько 4 тисяч мешканців. Для них доступний перелік майже сотні послуг, серед яких – оформлення житлової субсидії, виплат при народженні дитини, довідок у Пенсійний фонд, нарахування пільг. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 «Адмінпослуги для населення – в одному місці, у зручний час і без черг – така вимога Президента України Петра Порошенка. На Дніпропетровщині не лише розширюємо мережу ЦНАПів, але й вдосконалюємо існуючі. Зокрема, у ЦНАПі Кам’янського розширили перелік сервісів. Тепер тут можна отримати широкий спектр послуг – і адміністративні, і комунальні, і соціальні», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА  Валентин Резніченко.

 З моменту відкриття «соцофіс» ЦНАПу надав мешканцям майже 4 тисячі послуг. Найбільш затребувані – від управління соцзахисту. Серед них –  оформлення субсидії, матеріальна допомога багатодітним родинам, при народженні чи усиновленні дитини та ін.

«Усі послуги в одному місці – це дуже зручно. На досягнутому не зупиняємося, будемо й далі вдосконалюватися», – сказала керівник ЦНАПу Марина Гурська. 

Послуги надають в осучасненому ЦНАПі на проспекті В.Стуса, 10/12. У будівлі оновили фасад, поруч облаштували дитячий майданчик і встановили фонтан. Всередині для відвідувачів – кава, кондиціонери, дитячий куточок, вільний Wi-Fi.

ЦНАП Кам’янського працює  у понеділок, середу, п’ятницю – з 8.00 до 17.00, у вівторок і четвер – з 8.00 до 20.00, у суботу – з 8.00 до 15.30.

Завантажуємо ще