A-
A+
Опубліковано 03 грудня 2018 року, 12:30

На запорізькій трасі облаштовуємо вагові майданчики для контролю вантажівок – Валентин Резніченко

На трасі Дніпро-Запоріжжя розпочали будівництво вагового майданчику. Згодом там розмістять спеціальні комплекси для зважування вантажівок. Це дозволить контролювати в’їзд великогабаритного транспорту до міста. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

 «Розбудова доріг на Дніпропетровщині – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Капітально ремонтуємо комунальні автошляхи і траси національного значення. Аби підтримувати їх у гарному стані, на в’їздах в обласний центр зводимо майданчики для габаритно-вагових комплексів. Вони дозволять контролювати вагу вантажівок і запобігти руйнації доріг», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Будівництво – і на державній трасі Н-08 Дніпро-Запоріжжя, поблизу села Братське. Підрядники нині облаштовують основу з піску, шлаку та щебенево-піщаної суміші, пізніше – укладуть фундамент.

«Добре, що будують такі майданчики. Це значно розвантажить міські вулиці», – сказав водій із Кременчука Юрій.

Вагові майданчики також зводять на Решетилівській та Криворізькій трасах. Вагу фур перевірятимуть пересувні комплекси, обладнані комп'ютером.

Автомобіль заїжджатиме на ваги – пристрій передаватиме дані на обладнання за допомогою інтернет-мережі – водій отримуватиме талон із вказаними габаритами транспортного засобу.

На дорогах державного значення заборонено рух автівок вагою більше 40 тон. У разі перевищення нормативних показників, водій зобов'язаний сплатити штраф.

 «На майданчиках будуть працювати представники «Укртрансбезпеки» та облдержадміністрації. Таким чином ми вирішимо проблему руйнації доріг перенавантаженими фурами», – зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації  Юрій Голик.

Фінансування – з обласного та місцевого бюджетів.

На трасі Дніпро-Запоріжжя розпочали будівництво вагового майданчику

 Роботи – під Дніпром, поблизу села Братське

Там розмістять спеціальні комплекси для зважування вантажівок

Це дозволить контролювати в’їзд великогабаритного транспорту до міста

 Нині підрядники облаштовують основу з піску, шлаку та щебенево-піщаної суміші

 Юрій: «Добре, що будують такі майданчики. Це значно розвантажить міські вулиці»

 Вагові майданчики також зводять на Решетилівській та Криворізькій трасах

Фінансування – з обласного та місцевого бюджетів.

Завантажуємо ще