A-
A+
Опубліковано 14 серпня 2018 року, 15:30

На конкурс стартапів «BEST INVEST» від Дніпропетровської облдержадміністрації вже надійшло понад 30 заявок

Маєш бізнес-ідею? Шукаєш інвестора? Спробуй себе у битві стартапів. Її вже вдруге проводить Інвестиційно-інноваційний центр при Дніпропетровській облдержадміністрації. Нині вже є перші 30 заявок.

«BEST INVEST» – це реальна можливість втілити свою мрію у життя. Якщо ви маєте класний бізнес-проект, проте не знаєте, де взяти кошти, тоді цей конкурс стартапів саме для вас. Все, що потрібно, це заповнити заявку, – зазначив керівник проекту «BEST INVEST», директор Інвестиційно-інноваційного центру при Дніпропетровській облдержадміністрації Олександр Коломійцев. – Пропозиції приймаємо до 1 жовтня. Нині маємо перші 30 заявок».

Серед проектів учасників – одяг для тварин, виробництво біогазу та навіть система для контролю видачі палива.

«Ми не обмежуємо людей у ідеях, проте наголошуємо – більше шансів на успіх мають актуальні, соціально корисні проекти. Такі, які можуть зацікавити інвесторів», – наголосив Олександр Коломійцев.

Авторів найцікавіших стартапів запросять на зустріч з представниками Інвестиційно-інноваційного центру і фахівцями галузі, до якої відносяться проекти. Там вони матимуть змогу презентувати свої ідеї.

Остаточні результати конкурсу – в листопаді. Пощастить трьом учасникам. Їхні проекти розмістять на спеціально створеній онлайн-платформі. Вона відкрита для потенційних інвесторів.

Підсумки «BEST INVEST»-2017 та відгуки учасників – тут.

Завантажуємо ще