A-
A+
Опубліковано 03 травня 2019 року, 10:30

На фініші реконструкція стадіону поблизу Межівської опорної школи №1 – Валентин Резніченко

Поблизу Межівської опорної школи №1 реконструюють стадіон. Пристойні умови створюють для понад 400 учнів. Підрядники вже розпланували спортивні осередки, забетонували майданчики для ігрових видів спорту, встановили сучасні тренажери. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.      

«Школи Дніпропетровщини не просто реконструюємо, а створюємо сучасний спортивно-освітній простір. Заклади кардинально змінюємо як ззовні, так і зсередини. Окрему увагу приділяємо облаштуванню стадіонів. Один з таких стадіонів приводимо до ладу в Межовій», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

Реконструкція стадіону Межівської опорної школи №1 – з 2018-го.

«До цього у нас стадіон був, як у всіх: земля, трава, двоє футбольних воріт, стареньке знаряддя. Словом, привіт з радянських часів, – розказав учитель фізкультури Микола Довгоспиний. – Коли стартувала реконструкція стадіону, неймовірно зраділи. Нарешті в дітей будуть гідні умови для занять фізкультурою».

Підрядники розпланували спортивні осередки, забетонували волейбольний і баскетбольний майданчики, легкоатлетичні доріжки, підготували основу під футбольне поле. Крім того, встановили сучасні тренажери та глядацькі трибуни майже на сотню місць.

«Раніше займатися тут було ніяково. Не стадіон, а шматок землі у траві. Замість бігових доріжок – вузенька стежина. Більше того, займалися одночасно кілька класів, що теж створювало певні незручності. Зараз стадіон кардинально змінюється. У нас з’являються нові можливості, матимемо кращу спортивну форму», – розказала восьмикласниця Ліза Тараканова. 

«Можна сказати, що ми зросли на цьому стадіоні. Постійно ганяли тут м’яча. Але тоді не було таких перспективних майданчиків, про них тільки мріяли. І ось мрії стають реальністю. Сподіваємося, стадіон скоро добудують», – сказав 13-річний Арсеній Стародуб. 

Учні переконані, на новому стадіоні досягатимуть високих спортивних результатів.

Реконструюють і Межівську опорну школу №1. Вже завершилися ремонтні роботи всередині будівлі, нині личкують фасад.

Пристойні умови створюють для  понад 400 учнів.

Набуває обрисів новий стадіон.

Розпланували спортивні осередки.

«До цього у нас стадіон був, як у всіх: земля, трава, двоє футбольних воріт, стареньке знаряддя. Словом, привіт з радянських часів, – розказав Микола Довгоспиний. – Коли стартувала реконструкція стадіону, неймовірно зраділи».

Нарешті в дітей будуть гідні умови для занять фізкультурою.

 Дітям вже не терпиться.

 «Раніше займатися тут було ніяково. Не стадіон, а шматок землі у траві. Замість бігових доріжок – вузенька стежина. Зараз стадіон кардинально змінюється», – розказала Ліза Тараканова.

 Воркаут-зона….

 …баскетбольний майданчик…

Незабаром на цьому місці з’явиться професійне покриття.

 Грати у футбол буде комфортно.

 «Можна сказати, що ми зросли на цьому стадіоні. Постійно ганяли тут м’яча. Але тоді не було таких перспективних майданчиків, про них тільки мріяли. І ось мрії стають реальністю. Сподіваємося, стадіон скоро добудують», – сказав Арсеній Стародуб.

 Трибуни для вболівальників.

 Почали мостити плиткою пішохідну зону.

Учні переконані, великі спортивні перемоги…

 …ще попереду.

 Стадіон реконструюють поруч з Межівською опорною школою №1.

Тут навчаються понад 400 дітей.

 Школу всередині…

 …вже змінили.

 Дніпропетровська ОДА створює в навчальних закладах регіону …

 … освітньо-спортивне середовище.

Завантажуємо ще