A-
A+
Опубліковано 12 червня 2018 року, 12:30

На Дніпропетровщині одну із семи шкіл робототехніки створюємо у Покрові – Валентин Резніченко

Цьогоріч у семи містах Дніпропетровщини відкриються спеціалізовані школи з робототехніки. Одну з них створюють у Покрові. Наразі у приміщенні, де фізику, електроніку та програмування перетворюватимуть на захоплюючу гру, триває ремонт. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

«Зробити освітнє середовище комфортним – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Школи Дніпропетровщини оновлюємо відповідно до сучасних стандартів і потреб дітей: оснащуємо їх мультимедійними дошками, відкриваємо медіатеки та ресурсні кімнати. Цьогоріч запровадили ще один проект – школи робототехніки. Наразі фахівці, які в них викладатимуть, проходять навчання, а в приміщеннях триває ремонт», – зазначив Валентин Резніченко. 

У Покрові школу робототехніки створюють на базі Центру розвитку дитини. Ремонтні роботи тривають місяць. Підрядники вже проклали електромережу та облаштували стіни гіпсокартоном, почали вирівнювати підлогу.

За проектом, у школі, де наділятимуть механізми рухами, буде два класи. В одному викладатимуть теорію, в іншому – проходитимуть практичні заняття.

У приміщенні встановлять комп’ютери, лазерні станки, 3D-принтери, паяльне обладнання. Завдяки цьому сучасному устаткуванню навчатимуть програмувати, створювати web-дизайн та проектувати роботів. У такий спосіб змінюємо підхід до позашкільної освіти, наголосив міський голова Покрова Олександр Шаповал. 

«Приємно, що Покров серед міст, де працюватиме сучасна школа робототехніки. Зараз проходить набір у групи – навчання стартує цьогоріч. Складні технічні дисципліни перетворяться на прості й зрозумілі. Ми живемо в час, коли IT-технології є локомотивом багатьох галузей. Переконаний, дітям це буде цікаво», – розказав він. 

Крім Покрова, школи робототехніки відкриються у Дніпрі, Кам’янському, Першотравенську, Нікополі, Жовтих Водах і Павлограді. Їх створюють на базі колишніх Палаців піонерів та Станцій юних техніків, спираючись на досвід столичних програмістів.

«Кабінети робототехніки створюємо за прикладом броварської школи, яку заснували Пилип Духлій і його команда. Такі позашкільні заклади користуватимуться популярністю й на Дніпропетровщині. Неможливо вчити дітей за програмою, створеною в минулому столітті. Освіта має відповідати вимогам часу. Переконані, у таких школах цілком реально виховати нових Ілонів Масків та Стівів Джобсів», – сказав радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. 

Ремонт приміщень –  обласним коштом.


У Покрові відкриють школу робототехніки

 Її створюють на базі Центру розвитку дитини.

«Приємно, що Покров серед міст, де працюватиме сучасна школа робототехніки. Зараз проходить набір у групи – навчання стартує цьогоріч. Складні технічні дисципліни перетворяться на прості й зрозумілі. Ми живемо в час, коли IT-технології є локомотивом багатьох галузей. Переконаний, дітям це буде цікаво», – розказав Олександр Шаповал.

Наразі у школі триває ремонт.

Підрядники вже облаштували стіни гіпсокартоном...

...та проклали електропроводку.

Школу обладнають по-сучасному.

 «Кабінети робототехніки створюємо за прикладом броварської школи, яку заснували Пилип Духлій і його команда. Такі позашкільні заклади користуватимуться популярністю й на Дніпропетровщині. Неможливо вчити дітей за програмою, створеною в минулому столітті. Освіта має відповідати вимогам часу. Переконані, у таких школах цілком реально виховати нових Ілонів Масків та Стівів Джобсів», – сказав Юрій Голик.

Ремонт...

... і оснащення –  обласним коштом.

Завантажуємо ще