A-
A+
Опубліковано 02 травня 2019 року, 09:30

На Дніпропетровщині зводимо черговий об’єкт спортивної інфраструктури - Валентин Резніченко

У Дніпрі «з нуля» зводять сучасний двоповерховий Олімпійський будинок. Його родзинкою стане музей олімпійської слави, присвячений спортсменам Дніпропетровщини. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 «Нові спорткомплекси, басейни та стадіони. Розбудовуємо спортивну інфраструктуру Дніпропетровщини. Вважаємо, що умови для активних занять мають бути в усіх куточках області. Так зможемо долучити мешканців регіону до здорового способу життя та виховати нових чемпіонів», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

 Будівництво розгорнулося і у Дніпрі. Поряд із новим стадіоном Олімпійські резерви зводять Олімпійський будинок. Усередині будуть роздягальні та душові для спортсменів, сучасний конференц-зал на 70 місць, офісні кабінети для федерацій з різних видів спорту. А ще планують відкрити музей олімпійської слави, присвячений спортсменам Дніпропетровщини.

«В Олімпійському будинку буде усе необхідне для плідної роботи та висвітлення змагань. Також зможемо проводити будь-які  заходи спортивної тематики – наради, конференції, зустрічі», – сказав директор Дніпропетровського вищого училища фізичної культури Михайло Лельчицький.

Підрядники вже звели каркас двоповерхової будівлі, утеплили покрівлю, провели каналізацію та водопостачання. Незабаром почнуть облицьовувати фасад.

Поруч з Олімпійським будинком буде велика крита арена для Олімпійських видів спорту. Загалом Дніпропетровська ОДА будує та реконструює близько 30 спортивних об’єктів.

 Ще один спортивний об’єкт зводять у Дніпрі

 Це буде сучасний двоповерховий Олімпійський будинок

Його будують біля стадіону «Олімпійські резерви»

«В Олімпійському будинку буде усе необхідне для плідної роботи та висвітлення змагань», - директор Дніпропетровського вищого училища фізичної культури Михайло Лельчицький

 Підрядники вже звели каркас будівлі

 Незабаром – облицьовуватимуть фасад

 В Олімпійському будинку будуть роздягальні та душові, великий конференц-зал, офісні кабінети

 Також планують створити музей олімпійської слави

Поруч буде велика крита арена для олімпійських видів спорту

 Дніпропетровська ОДА будує та реконструює близько 30 спортивних об’єктів

Завантажуємо ще