A-
A+
Опубліковано 04 грудня 2018 року, 11:30

Місто Марганець об’єдналося із 5 селами – на Дніпропетровщині стало на громаду більше – Валентин Резніченко

На Дніпропетровщині створили нову об’єднану тергромаду. До міста Марганець доєдналися 5 сіл Новокиївської сільради. Це вже 63-тя об’єднана громада у регіоні, розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 «Більше доходів, повноважень та, як наслідок, реалізованих проектів. Мешканці об’єднаних тергромад Дніпропетровщини вже відчули переваги децентралізації – однієї з головних реформ Президента України Петра Порошенка. Нині згуртувалися 63 території. Серед них – і Марганець з Новокиївською сільрадою», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Нині майже 48 тисяч марганчан об’єдналися із жителями 5 навколишніх сіл. А це – ще 1,5 тисячі людей.

«Таким чином, Марганецька ОТГ стала найбільшою в області за кількістю населення», – підсумував очільник регіону Валентин Резніченко.

 «У 2019-й рік входимо, як об’єднана тергромада. Маємо амбіційні плани на майбутнє. Зокрема, у селах Новокиївка та Добра Надія хочемо відремонтувати дороги. А ще між Марганцем та селищем Городище зявиться новий автошлях», – розповіла міський голова м. Марганець Олена Жадько.

Це вже друга на Дніпропетровщині громада з центром у місті обласного значення. Перша утворилася у Покрові.

Завантажуємо ще