A-
A+
Опубліковано 13 березня 2018 року, 09:30

Майже 6,5 тисяч мешканців області скористалися ЦНАПами для оформлення біометричних паспортів – Валентин Резніченко

Вже півроку у ЦНАПах Дніпропетровщини працює нова послуга – оформлення закордонних паспортів та українських посвідчень особи у вигляді ID-картки. За цей час зручним сервісом скористалися майже 6,5 тисяч мешканців області, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

«ЦНАПи – це швидко, зручно та комфортно. Мешканці Дніпропетровщини вже вподобали ці сучасні сервіси, які доступні як у мегаполісах, так і у маленьких селах. Це – втілення ідей реформи  децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, - зауважив Валентин Резніченко. -  Одна з послуг у ЦНАПах – оформлення ID-паспорта громадянина України та біометричного закордонного паспорта». 

Послуга оформлення біометричних паспортів у ЦНАПах Дніпропетровщини з’явилася влітку 2017-го. Першим її почав надавати криворізький офіс. Нині сервісом можна скористатися вже у 8 Центрах області. Три з них знаходяться у Кривому Розі, по одному - у Дніпрі, Слобожанському, Кам’янському, Олександрополі й Апостоловому.

«До ЦНАПів за біометричними паспортами звернулися вже майже 6,5 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Найбільше – у Дніпрі, Слобожанському та Кривому  Розі», - розповіла начальник управління з питань розвитку адміністративних послуг ДніпроОДА Олена Лічманенко.

Загалом на Дніпропетровщині працюють 56 ЦНАПів та їх філій – найбільше в Україні. Там мешканці області можуть отримати майже 200 адмінпослуг.

Завантажуємо ще