A-
A+
Опубліковано 07 травня 2019 року, 09:30

Капітально відремонтували дорогу Багате-Малозахарине у Солонянському районі – Валентин Резніченко

Дніпропетровська облдержадміністрація капітально відремонтувала дорогу Багате-Малозахарине в Солонянському районі. Там уклали понад 8 км нового асфальту і нанесли розмітку. Такі роботи – вперше за понад 20 років. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

«Якісні, комфортні, безпечні. Такими мають бути дороги Дніпропетровщини. За чотири роки капітально відремонтували понад 500 автошляхів області. На кожну – п’ятирічна гарантія від підрядника. Недоліки вони виправлятимуть власним коштом, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – У 2018-му на баланс обладміністрації перейшли дороги між населеними пунктами. Відразу взялися за їх оновлення».  

Вже завершились роботи в Солонянському районі. Там уклали асфальт і нанесли розмітку між селами Багате-Малозахарине.

«Ця дорога об’єднує три населених пункти – Малозахарине, Багате і Сонячне. Тут курсують два шкільних і один рейсовий автобус. Покриття було у жахливому стані – це навіть дорогою складно назвати», – розповів староста Широчанського старостинського округу Солонянської об’єднаної територіальної громади Володимир Оберемок. 

Новою дорогою місцеві не натішаться.

«Дорога була дуже поганою. Яма на ямі, жах просто. А зараз – одне задоволення. Я їжджу тут на скутері – і це кайф», – сказала мешканка села Малозахарине Світлана Дирда.

«Дорогу гарну зробили. Були такі катакомби, що автомобілісти колеса ламали. А зараз зовсім інша справа», – зазначив мешканець села Малозахарине Петро Кожушко.

«Раніше дороги вважай не було! А зараз їдеш і насолоджуєшся. Відмінно просто», – розповів місцевий мешканець Сергій Симоненко. 

Такі роботи – вперше за десятки років.

Дніпропетровська облдержадміністрація капітально відремонтувала дорогу Багате-Малозахарине у Солонянському районі

Там уклали понад 8 км нового асфальту і нанесли розмітку

Таке покриття - вперше

Володимир Оберемок: «Ця дорога об’єднує три населених пункти – Малозахарине, Багате і Сонячне. Тут курсують два шкільних і один рейсовий автобус. Покриття було у жахливому стані – це навіть дорогою складно назвати»

Новою дорогою місцеві не натішаться

Світлана Дирда: «Дорога була дуже поганою. Яма на ямі, жах просто. А зараз – одне задоволення. Я їжджу тут на скутері – і це кайф»

Петро Кожушко: «Дорогу гарну зробили. Були такі катакомби, що автомобілісти колеса ламали. А зараз зовсім інша справа»

Сергій Симоненко: «Раніше дороги вважай не було! А зараз їдеш і насолоджуєшся. Відмінно просто»

 Такі роботи – вперше за десятки років

Завантажуємо ще