Опубліковано 08 квітня 2019 року, 13:30

Громади Дніпропетровщини навчатимуть ефективно управляти власними ресурсами

Від ручного управління - до сучасних IT-технологій. Межівська, Софіївська та Девладівська ОТГ стали учасниками європейського проекту «Е-рішення для громад». Їх навчатимуть, як перейти до електронних реєстрів та автоматизувати адміністративні дані. Про це повідомили у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

«Більшість ОТГ і досі ведуть усі обліки у ручному режимі. Головна мета проекту – допомогти їм ефективніше працювати з адміністративними  даними - бюджетними, демографічними, економічними. Коли вся інформація знаходиться в електронному уніфікованому вигляді, набагато простіше обробляти їх та планувати стратегію розвитку громади», - розповіла директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Участь у проекті «Е-рішення для громад» передбачає три етапи – навчання спеціалістів, діагностика ОТГ та визначення пріоритетів для подальшого SMART-розвитку, впровадження в громадах необхідних електронних сервісів та програм.

Проект реалізується Центром розвитку інновацій за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Головний ІТ-експерт - компанія FDI Ukraine.

Завантажуємо ще