A-
A+
Опубліковано 04 вересня 2018 року, 11:25

Громади Дніпропетровщини можуть позмагатися за міжнародні гранти на розвиток сільського господарства

Дніпропетровщина - одна з 8 областей, об'єднані територіальні громади якої можуть позмагатися за міжнародні гранти на підтримку аграрного та сільського розвитку від проекту USAID «Агросыльрозвиток». Грантові заявки можна надсилати до кінця 2018 року. Про це повідомили в Дніпропетровському центрі розвитку місцевого самоврядування.

«Ваша ОТГ планує впроваджувати енергоефективні технології, активно розвиває аграрну маркетингову інфраструктуру? Ви шукаєте додаткові кошти на втілення цих проектів у життя? Є прекрасна можливість позмагатися за грант від проекту «Агросільрозвиток». Ця грантова програма підтримує інвестиційні проекти в об'єднаних територіальних громадах», - розповіла директор Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Проект «Агросільрозвиток» планує надати 15 грантів на загальну суму майже 10 млн грн. Сума кожного гранту може варіюватися від 270 тис грн до 675 тис грн. Остаточно вона буде визначатися за результатами переговорів. Додаткові залучені інвестиції повинні становити не менше 30% від загального обсягу фінансування проекту.

Концепції грантових проектів приймаються до кінця робочого дня 28 грудня 2018 року. Детальніше з умовами програми можна ознайомитися тут.

USAID «Агросільрозвиток» - це чотирирічний проект, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку.

Завантажуємо ще