A-
A+
Опубліковано 15 травня 2019 року, 14:30

Фіналісти талант-фесту «Z_ефір» презентують майже півсотні креативних номерів на сцені в Дніпрі – Валентин Резніченко

Тисячі учасників, сотні номерів, безліч репетицій. Протягом чотирьох місяців обдаровані діти Дніпропетровщини буквально жили талант-фестом «Z_ефір». Кращі з кращих нині виступають у грандіозному фіналі в Дніпрі. Про це сповістив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Кілька місяців фестиваль «Z_eфір» мандрував Дніпропетровщиною. Ми шукали найталановитіших дітей у 14 містах та селищах області. Члени журі оцінили сотні номерів й відібрали найкращі. Це було важко зробити. Ми ще раз переконалися – у нашому регіоні живуть неймовірно яскраві та цікаві діти», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 Грандіозний фінал конкурсу «Z_ефір» – у Дніпропетровській ОДА. На велику сцену вийшли найяскравіші учасники з різних куточків області. На розсуд журі – майже півсотні номерів. Із них обирають «зірочок», які сяятимуть на гала-концерті.

«Z_ефір» – це не лише конкурс талантів. Це – і майданчик для комунікації між дітьми з усіх районів. Наш регіон – дуже великий. І під час фесту його юні мешканці знайомляться між собою та обмінюються досвідом», – сказав радник голови ОДА Юрій Голик.

Вишуканим дефіле в незвичайних костюмах глядачів вражали учасниці театру мод «Шик» із Павлограда.

«Ми презентували авторську колекцію одягу «Шлях до мрії». Над нашими костюмами працювали цілий рік. Своїм виступом хотіли показати досконалість. Багато репетирували, тому розраховували пройти у фінал», – поділилася керівник театру Наталія Бадовська.

У вальсі на сцені кружляли юні танцюристи з дніпровського колективу «Грація».

«Не віриться, що ми у фіналі! Спочатку я думала, що ми не дійдемо навіть до півфіналу – у нас були деякі помилки. Але ми постійно вдосконалювалися і досягли мети», – прокоментувала учасниця колективу Ліза Єфремова.

Без слів – одними рухами. Про найгостріші проблеми сучасності глядачам розповіли учасники театру тіней «eLHaRa» з Покровського району. Номер артисти готували понад три місяці.

«За декілька хвилин ми показали «хвороби» людства: від забруднення природи до залежності від ґаджетів. Ми прагнули донести, що потрібно піклуватися про навколишнє середовище. Це має робити кожен житель планети», – пояснила учасниця театру Олена Радецька.

У перший день фіналу на сцені виступають артисти хореографічного, театрального та оригінального жанру. Уже завтра «зірковий» час у вокалістів та інструменталістів.

Гала-концерт переможців відбудеться наприкінці травня у Дніпрі.

Фінал фестивалю талантів «Z_ефір»

У Дніпропетровській ОДА

«Z_ефір» – це не лише конкурс талантів. Це – і майданчик для комунікації між дітьми з усіх районів», – радник голови ОДА Юрій Голик

Це – перший день фіналу

Виступають артисти хореографічного,

…театрального…

…та оригінального жанрів

Їх підтримують глядачі

Учасники вражали,

…дивували

…та запалювали

Діти – з різних куточків регіону

На розсуд журі – майже півсотні номерів

Із них обирають «зірочок», які сяятимуть на гала-концерті

Вишуканим дефіле в незвичайних костюмах глядачів вражали учасниці театру мод «Шик» із Павлограда

«Ми презентували авторську колекцію одягу «Шлях до мрії». Над нашими костюмами працювали цілий рік. Своїм виступом хотіли показати досконалість», – керівник театру Наталія Бадовська

У вальсі кружляли юні танцюристи з дніпровського колективу «Грація»

«Не віриться, що ми у фіналі!» – учасниця колективу Ліза Єфремова

Без слів – одними рухами…

…про найгостріші проблеми сучасності глядачам розповіли учасники театру тіней «eLHaRa»

«За декілька хвилин ми показали «хвороби» людства: від забруднення природи до залежності від ґаджетів», – учасниця театру Олена Радецька

Уже завтра «зірковий» час у вокалістів та інструменталістів

Гала-концерт переможців відбудеться наприкінці травня у Дніпрі

Діти зберуться у Дніпрі

Завантажуємо ще