A-
A+
Опубліковано 11 липня 2018 року, 12:30

Дніпропетровська облдержадміністрація капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років – Валентин Резніченко

ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років. У планах на 2018-й - укласти новий асфальт на 130 вулицях, три з них - нікопольські. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

«Відновлюємо дорожнє покриття в області. Уперше за десятки років вулиці не латають, а капітально ремонтують. Усе – завдяки позиції Президента України Петра Порошенка та його реформі децентралізації, – сказав Валентин Резніченко. – Цьогоріч новенький асфальт укладають на трьох вулицях Нікополя. Це найважливіші шляхи міста».

Вулиця Рижикова поєднує дві центральні дороги в Нікополі. Нею їздять сім міських маршрутів, а ще – автобуси приватних підприємств. Капремонт тут вже завершили. Шлях розширили, уклали новий асфальт, нанесли розмітку, встановили знаки, облаштували зупинки.

На фініші – капремонт вулиці Довгалевська.

«Це важливий інфраструктурний об’єкт міста, єдина дорога, яка веде до Новопавлівського району. Та стан її був критичний – у 2017-му тут можна було їхати лише зі швидкістю 5-10 км на годину. Усе через ями. Нині проведений капремонт. Залишилися тротуари, зупинки», – звітував начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міськради Всеволод Зінченко.

На часі – капремонт однієї з центральних вулиць Нікополя – Електрометалургів. Її довжина – 3 км, половину дороги вже заасфальтували.

«Сказати, що дорога була погана, це нічого не сказати. Самі ями. Маневрувати на авто поміж них було складно. Нині половину вже відремонтували, їхати приємніше», – розповів місцевий мешканець Олександр Рибаченко.

Завершення всіх робіт – цьогоріч.

У Нікополі ремонтують одну з центральних вулиць - Електрометалургів

Половина дороги вже з новим покриттям

 На часі - решта шляху

Роботи планують завершити до кінця 2018-го

Новий асфальт вже на вулиці Довгалевська в Нікополі

 На часі - бордюри та знаки

Вже готова вулиця Рижикова

Є розмітка

Знаки

 Нові тротуари

Завантажуємо ще