A-
A+
Опубліковано 14 вересня 2018 року, 13:30

ДніпроОДА зводить у Юр’ївці сучасний стадіон – Валентин Резніченко

Сучасний великий стадіон з футбольними полями, біговими доріжками, ігровими майданчиками та тенісним кортом. Все – із професійним покриттям. Таку потужну спортивну базу матиме Юр’ївська громада. Нині її зводить Дніпропетровська облдержадміністрація – на місці занедбаного спорткомплексу місцевої опорної школи. Роботи вже виходять на фінішну пряму, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 «Створення сучасного освітньо-спортивного простору для дітей – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. Реконструюємо школи по всій області й одночасно створюємо для учнів умови для занять фізичною культурою та спортом. У 2017-му капітально відремонтували Юр’ївську опорну школу й відразу приступили до реконструкції стадіону закладу. Після завершення всіх робіт там проходитимуть уроки фізкультури, спортивні змагання. Сучасні умови для гри у футбол, баскетбол, волейбол, занять із легкої атлетики матимуть всі мешканці Юр’ївської громади», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Стадіон у селищі Юр’ївка реконструює, а точніше, зводить «з нуля» Дніпропетровська облдержадміністрація – на місці занедбаного спорткомплексу. Ним користувалися і учні опорної школи, і вихованці ДЮСШ. Дітям не було ніякого задоволення від занять. Кажуть, постійно спотикалися, падали через каміння. Взуття завжди забруднене, ноги – в пилюці.

Тож побачивши на стадіоні техніку та будівельників, школярі зраділи.

«Нарешті не буде забруднюватися взуття, і після занять повертатимемося на уроки чистими. Та й бігати стане зручніше. Вже не дочекаюся бігових доріжок – дуже полюбляю легку атлетику!», – поділилася старшокласниця Юр’ївської опорної школи Лєра Верещака.

На стадіоні облаштують велике футбольне поле, майданчики для баскетболу, волейболу, міні-футболу, тенісний корт та бігові доріжки. Будуть і  зона для ворк-аута, яма для стрибків у довжину та дитячий майданчик.

«Дуже полюбляю спорт. Вже перемагала на змаганнях із волейболу. Хочеться мати сучасну базу для тренувань, тож чекаю на новий стадіон із нетерпінням. Влітку майже щодня спостерігала, як працюють будівельники», – розповіла учениця Юр’ївської опорної школи Дар’я Осінець.

 На стадіоні вже можна побачити окремі зони для майбутніх майданчиків. На футбольному полі зараз укладають штучну траву. На бігових доріжках підготували основу під асфальт. Поверх нього буде гумове покриття. Будівельники зробили сучасне освітлення. Нині облаштовують тротуарною плиткою центральний вхід. Майже готова огорожа.

На території стадіону зводять адмінбудівлю. Там розташують Юр’ївську ДЮСШ. Вже підвели воду, каналізацію, зробили теплопостачання. У приміщенні облаштують тренерські, методкабінет, суддівські, роздягальні, душові.

«Чудово, що в нас буде новий стадіон за європейськими стандартами. А головне – матимемо майданчик для гри у баскетбол. Дуже полюбляю цей спорт, але раніше могли тренуватися лише у спортзалі», – сказала старшокласниця Юр’ївської опорної школи Ліза Шума.

 Згодом облаштують глядацькі трибуни. Передбачать і стоянки для громадського транспорту.

На новому стадіоні проходитимуть обласні та районні змагання, уроки фізкультури та тренування вихованців дитячої спортшколи. Планують відкрити і різновікові групи здоров’я для всіх бажаючих займатися спортом.

«Дякуємо обласному керівництву за підтримку. Завдяки облдержадміністрації наша громада матиме таку красу. Новостворена база у першу чергу призначена для дітей, але двері для занять спортом будуть відкриті для всіх мешканців громади», – зазначив голова Юр’ївської ОТГ Іван Буряк. 

 Відкриття стадіону – вже у 2018-му.

В Юр’ївській ОТГ – майже 6 тис мешканців.

В Юр’ївці зводять сучасний стадіон..

..поряд із опорною школою,..

..реконструйованою ДніпроОДА

Стадіон – із декількома зонами для занять різними видами спорту

«Дуже полюбляю спорт. Хочеться мати сучасну базу для тренувань, тож чекаю на новий стадіон із нетерпінням», – Дар’я Осінець

Роботи тривають вже рік..

..і виходять на фінішну пряму

Будівельники облаштовують плиткою центральний вхід

Поруч – дитячий майданчик..

..та нова будівля ДЮСШ..

..із тренерськими, методкабінетом, суддівськими, роздягальнями, душовими

«Дякуємо обласному керівництву за підтримку. Завдяки облдержадміністрації наша громада матиме таку красу», – Іван Буряк

Майбутні бігові доріжки – вже з основою під покриття

На великому полі укладають штучну траву

Сучасне покриття – безпечне для дітей

Юні футболісти гратимуть на ньому із задоволенням

А поки що там працює техніка

«Нарешті не буде забруднюватися взуття. Та й бігати стане зручніше», – Лєра Верещака

Територія – з огорожею..

..та сучасним освітленням

Нині у баскетбол школярі можуть грати лише у спортзалі,..

..та вже невдовзі матимуть сучасний майданчик

«Чудово, що в нас буде новий стадіон за європейськими стандартами», – Ліза Шума

Відкриття стадіону – 2018-го

Завантажуємо ще