A-
A+
Опубліковано 12 лютого 2018 року, 13:30

ДніпроОДА лідирує серед облдержадміністрацій за відкритістю торгів у Prozorro – Валентин Резніченко

За підсумками 2017 року ДніпроОДА визнана найпрозорішою серед облдержадміністрацій на ринку держзакупівель. Рейтинг складали активісти громадської організації «Громадський контроль», повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

«ДніпроОДА перейшла на онлайн-закупівлі у Prozorro в серпні 2015-го. Наразі лідирує по завершеним торгам серед усіх облдержадміністрацій та визнана найпрозорішою на ринку держзакупівель, – наголосив Валентин Резніченко. – Нині до Prozorro приєдналися більше 11 тисяч підприємців області. Виграючи тендери по всій країні, вони наповнюють бюджет Дніпропетровщини. Усі кошти йдуть на розвиток регіону – таке завдання Президента України Петра Порошенка». 

Крім Дніпропетровської ОДА, у ТОП-5 за прозорістю е-закупок – Львівська, Вінницька, Донецька та Запорізька облдержадміністрації.

Активісти «Громадського контролю» склали рейтинг за чотирма критеріями: кількість закупівель, процент успішних торгів, співвідношення завершених тендерів і закупок без конкуренції, допорогові закупки.

Крім того, торги Дніпропетровської, Харківської, Львівської, Київської й Донецької ОДА за сумою коштів практично дорівнюють закупкам усіх інших областей. Це свідчить про пріоритети та активність влади на місцях, упевнені у «Громадському контролі».

У 2017-му обласні та районні адміністрації України провели закупок на 46 млрд грн.

Торік ДніпроОДА завершила більше 21 тисячі торгів на 6,5 млрд грн.

Завантажуємо ще