A-
A+
Опубліковано 08 серпня 2018 року, 11:30

Цьогоріч на Дніпропетровщині збудували та реконструювали вже 10 водоводів – Валентин Резніченко

У 2018-му на Дніпропетровщині звели й реконструювали вже 10 водоводів. Централізованим водопостачанням забезпечені понад 12 тис. жителів області, покращили якість питної води – ще для 9 тис. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Неприпустимо, щоб у XXI столітті люди не мали центральне водопостачання – на цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. Вирішуємо цю проблему на Дніпропетровщині вже четвертий рік поспіль. За цей час в області проклали та оновили більше 400 кілометрів водоводів», – наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації  Валентин Резніченко.

У 2018-му водогони звели та реконструювали у Дніпровському, Криворізькому, Нікопольському, Солонянському, Софіївському, Томаківському та Широківському районах.

Загалом проклали та реконструювали 50 км водопровідних мереж.

Наразі роботи тривають ще на восьми водоводах.

Загалом якісну питну воду матимуть майже 50 тис. селян, більше третини з них – вперше в історії.

У 2015-2018 роках на Дніпропетровщині збудували та відремонтували 62 водоводи. Забезпечені питною водою майже 60 тис. сільських мешканців, які ніколи не мали її у своїх будинках. Умови життя покращилися в близько 400 тис. жителів регіону.

Завантажуємо ще