A-
A+
Опубліковано 20 листопада 2018 року, 15:30

Бухгалтерів Дніпропетровщини запрошують підвищити кваліфікацію на семінарі-практикумі

Про особливості розрахунку лікарняних та законодавчі зміни. Бухгалтерів Дніпропетровщини запрошують підвищити кваліфікацію на семінарі-практикумі. Він проходитиме в облдержадміністрації 28 листопада. Участь безкоштовна, повідомили в департаменті економічного розвитку ОДА.

 «Кожен бухгалтер-професіонал бажає вдосконалюватися, розширювати свої знання та розвивати навички. Для того, аби такі фахівці були в курсі всіх подій та могли швидко пристосуватися до законодавчих змін, організовуємо в ОДА семінар-практикум. Участь у ньому безкоштовна, потрібно лише зареєструватися онлайн», - зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА. 

Семінар буде цікавим для бухгалтерів–розпорядників бюджетних коштів. Вони зможуть дізнатися про особливості розрахунку лікарняних та декретних, ведення податкового обліку та проведення тендерних закупівель, посилення контролю за додержанням законодавства про працю, практичні аспекти надання бюджетним установам платних послуг та багато іншого.

Семінар-практикум «Бухгалтер держсектору: бухгалтерський облік і звітність, оподаткування, підготовка до звітності та ревізії в бюджетних установах» відбудеться 28 листопада. Адреса - м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 1. Він проходитиме з 10.00 до 16.00. Реєстрація за посиланням.

Телефони для довідок: (067) 523-13-29, (056) 374-86-29, (056) 370-44-25.


Завантажуємо ще