A-
A+
Опубліковано 11 червня 2018 року, 15:30

Бізнес-форум та будівництво заводу: ТОП-5 подій з життя регіону від ДніпроОДА

Презентація інвестиційного потенціалу регіону у столиці, візити іноземних делегацій, відпочинок дітей АТОвців за кордоном, вручення хлопчикам та дівчаткам з родин військових сертифікатів на безкоштовне медобслуговування та перспектива співпраці з Бельгією. Про ТОП-5 подій з життя Дніпропетровщини під час щотижневого публічного звіту у ДніпроОДА розповів радник очільника області Віталій Литвин.

ДніпроОДА презентувала у столиці інвестиційний потенціал регіону. Зокрема, представники посольств, міжнародних організацій та компаній з півсотні країн світу дізналися про найперспективніші сфери.

«Це інформаційні та космічні технології, сільське господарство, будівництво та виробництво будівельних матеріалів, річкові перевезення та авіація, туристичний бізнес, альтернативна енергетика», – додав Віталій Литвин.

Загалом цьогоріч Дніпропетровську область з візитами відвідали вже 43 іноземні делегації.

«Як один із результатів – плануємо провести у вересні бізнес-форум в сфері металургійної, гірничодобувної та хімічної промисловості. Захід – спільний з Наглядовою радою асоціації «Deutsch Ukrainisches Forum EV», Німеччина», – сказав Віталій Литвин.

Ще у перспективі – завод з переробки твердих побутових відходів у Павлограді.

«Таку можливість розглядали під час візиту Економічної місії Бельгії та Люксембургу до регіону. Нині проект вже передали на розгляд бельгійським інвесторам», – зазначив радник голови ДніпроОДА.

Результат співпраці з закордонними партнерами – і відпочинок дітей АТОвців за кордоном.

«Восьмеро дітей учасників АТО з Дніпропетровщини поїхали на безкоштовні канікули до Данії, – повідомив Віталій Литвин. – Цьогоріч діти інвалідів війни та загиблих військовослужбовців також відпочинуть в Австрії, Греції, Польщі та Бельгії».

Також діти АТОвців та з малозабезпечених родин Дніпропетровщини отримали 130 сертифікатів на безкоштовні медобстеження та лікування. Такий подарунок – спільна робота влади та бізнесу, наголосив радник голови ДніпроОДА.

Повністю переглянути звіт можна за посиланням.

Відправка дітей АТОвців до Данії

Вручення сертифікатів на медобслуговування

Про головні події з життя регіону

... під час щотижневого публічного звіту

 ... розповів радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин

Завантажуємо ще